DOLAR 32,5864 % 0.03
EURO 34,9378 % 0.1
STERLIN 40,6372 % 0.17
FRANG 35,7529 % 0.07
ALTIN 2.429,11 % -0,04
BITCOIN 66.726,86 -0.402

ADGİAD ihtiyaç sahiplerini unutmadı

Yayınlanma Tarihi : Google News
ADGİAD ihtiyaç sahiplerini unutmadı
0

 

MEHMET IŞIK / ANTALYA

ADGİAD (Antalya Doğu ve Güneydoğu İş İnsanları Derneği) ihtiyaç sahiplerini unutmadı ve günler önceden hazırlanan gıda yardım kolilerini Ramazan-ı Şerifin ilk gününden itibaren dağıtmaya başladı.

ADGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Ercan Özbay, www.ilkhavadis.com’a yaptığı açıklamada, Ramazan ayında yapacakları yardım için yönetim kurulu ile bir süre önce bir araya gelerek gerçekleştirilecek yardımlarla ilgili görüştüklerini ve bunun için bir kurul oluşturduklarını söyledi.

Söz konusu kurulun Antalya’yı gezerek muhtarlarla konuştuğunu ve muhtarlardan edinilen bilgilerle yardım edilecek ihtiyaç sahiplerini belirlediklerini vurgulayan Ercan Özbay, şöyle devam etti:

“Öncelikle yönetim kurulumuza, yardım kampanyamıza destek veren bütün arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum, Allah hepsinden razı olsun. Bu mübarek ayın anlam ve önemine yaraşır şekilde ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza bir nebze de olsa katkıda bulunabilmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Ramazan-ı Şerifin ilk gününde, mutfak ihtiyaçlarının yer aldığı gıda ürünlerinden oluşan yardım kolilerimizden 300’ünü dağıttık. Ramazan ayında yaklaşık bin 500 yardım kolisi dağıtmayı planladık. Komşumuz açken tok yatmayı elbette içimize sindiremeyiz. Her zaman bu anlayışla hareket etmeliyiz ancak Ramazan ayında yapılan yardımların, sevap hanemize daha fazla yazıldığını da unutmamalıyız. Yardım kampanyamıza emeği geçenlere tekrar teşekkür ediyorum.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

YORUM YAP