DOLAR 32,6331 % 1.1
EURO 34,9394 % 0.09
STERLIN 41,5367 % 0.7
FRANG 36,5322 % 1.15
ALTIN 2.433,47 % 1,77
BITCOIN 67.010,99 -1.06

Ahmet Dara’nın mutlu günü

Yayınlanma Tarihi : Google News
Ahmet Dara’nın mutlu günü
0

HABER: SENA AKTÜRK

TİNGADER Toros Temsilcisi Ahmet Dara’nın kızı Gülsüm Dara, Eyüp Can Ay ile dünya evine girdi.

TİNGADER (Tüm İnternet Gazeteciliği ve Gazeteciler Derneği) Mersin Toroslar Temsilcisi İş İnsanı Ahmet Dara’nın kızı Gülsüm Dara, Eyüp Can Ay ile evlendi.

Mezitli’deki Asrın Düğün Sarayı’nda yapılan düğüne AK Parti Mersin Milletvekili Hacı Özkan, Mersin Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Kızıltan, Akdeniz Belediye Başkan Vekili Aydın Eğin, TİNGADER Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Mehmet Kolbudak, Akdeniz Belediyesi Kentsel Dönüşüm Müdürü Aslan Çiftçi, Mersin Gümrük Müdürü Yaşar Doğan, Suriyeliler Dernek Başkanı Halil Demir, Suruçlular Derneği Başkanı Enver Şimşek, Dr. Süleyman Ülger, İş insanları Kadir Algın, Vahit İnci ve diğer davetliler katıldı.

Genç çiftlerin anne babaları Yıldız Dara, Ahmet Dara ile Aysu Ay ve Mustafa Ay, konukları kapıda karşıladılar ve mutlu günlerine ortak oldukları için teşekkür ettiler.

İlkhavadis.com olarak biz de genç çiftleri tebrik ediyor; Yüce Rabbimizden sağlıklı, huzurlu bir yaşam ve devleti, millete hayırlı evlatlar yetiştirmelerini diliyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

YORUM YAP