DOLAR 32,7154 % 1.35
EURO 35,0066 % 0.26
STERLIN 41,4961 % 0.57
FRANG 36,7316 % 1.7
ALTIN 2.448,82 % 2,42
BITCOIN 66.325,99 -0.563

Başkan Beyazgül ŞUŞKİ ekiplerini tebrik etti

Yayınlanma Tarihi : Google News
Başkan Beyazgül ŞUŞKİ ekiplerini tebrik etti
0

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül kentte etkili olan sağanak yağıştan vatandaşların olumsuz etkilenmemesi için gece gündüz sahada çalışmalarını sürdüren ŞUSKİ ekiplerini ziyaret ederek fedakâr çalışmalarıiçin teşekkür etti.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ŞUSKİ Genel Müdürlüğünü ziyaret ederek Genel Müdür Muhammed Said Güllüoğlu, daire başkanları ve çalışanlarla bir araya gelerek kentte etkili olan sağanak yağışta verdikleri mücadeleden dolayı teşekkür etti.

BAŞKAN BEYAZGÜL, “FEDAKÂRCA ÇALIŞAN TÜM EKİBİME TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Şanlıurfa’nın alt yapısının gerçekleştirilen çalışmalarla eskisinden çok daha güçlü olduğunun altını çizen Başkan Beyazgül, “Şanlıurfa’mız son iki günde oldukça güzel bir yağış aldı. Bu yağış için Allah’a hamd ediyoruz. ŞUSKİ çalışanlarımız geceden sabahlara kadar sahada fedakârca çalıştılar. Şanlıurfa’mıza hizmet ettiler. Bu yağışın bir doğal afete dönüşmesini önlediler. Ben kendilerine fedakârca çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum. Ekiplerimiz oluşturdukları Whatsapp gruplarından koordine olarak gerekli yerlere anında müdahalede bulundular. Ben de bu çalışmaları yakından takip ettim. Bir ekip çalışması yaptılar. Başta ŞUSKİ Genel Müdürümüz olmak üzere müdür yardımcımız, daire başkanlarımız, şube müdürlerimiz ve çalışanlarımızı ayrı ayrı tebrik ediyorum. Çalışanlarımız Şanlıurfa için mücadele ediyorlar elbette ki takdir haklarıdır.” İfadelerine yer verdi.

YAĞIŞIN SELE DÖNÜŞMEMESİNDE ALT YAPI YATIRIMLARININ ETKİSİ BÜYÜK

Sağanak yağışın bir felakete dönüşmemesi alt yapı yatırımları ve çalışmalardan kaynaklanıyor diye Başkan Beyazgül, “ Ekiplerimiz çalışmalar kapsamında mazgalları temizlediler, rögarları açtılar, tıkanma yaşanan yerlere anında müdahalede bulundular. Bir yerde bir eksiklik kalmasın diye canla başla çalıştılar. Şanlıurfalı hemşehrilerimizden de mazgallara ve rögarlara atıkları atmamaları konusunda dikkatli olmalarını istiyorum. ŞUSKİ ekiplerimiz etkili olan sağanak yağış sele dönmesin diye gece gündüz çalıştı. Belediyemizin tüm çalışanları da aynı fedakârlıkla çalışmalarını zamanında yürütüyorlar. Buradan tüm çalışanlarımıza bir kez daha teşekkür ediyorum.” Diye konuştu.

 

YORUM YAP