DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

BAŞKAN NİHAT ÇİFTÇİ: “3 BİN 500 GENCİMİZE SPOR KURSU HİZMETİ VERİYORUZ”

Yayınlanma Tarihi : Google News
BAŞKAN NİHAT ÇİFTÇİ: “3 BİN 500 GENCİMİZE SPOR KURSU HİZMETİ VERİYORUZ”
0

Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi ilçedeki spor tesislerini inceleyerek devam eden kurslar hakkında bilgi alırken, Karaköprü Belediyesi bünyesinde açılan spor kurslarından yaklaşık 3 bin 500 öğrencinin faydalandığını söyledi

Okulların tatil olmasıyla birlikte Karaköprü’de çocuklar boş zamanını Karaköprü Belediyesinin spor kurslarında değerlendirirken, Başkan Nihat Çiftçi kursların verildiği spor tesislerini gezerek incelemelerde bulundu.

Seyrantepe Spor Merkezi, Doğukent Spor Merkezi, Kapalı Yüzme Havuzu, Faruk Çelik Spor Merkezi ile Çadır Spor Merkezini ziyaret eden Başkan Nihat Çiftçi, Spor İşleri Müdürü ve tesis görevlilerinden kursların gidişatı ve tesislerin durumu ile ilgili bilgi aldı.

Spor tesisleri incelemesinde bir açıklama yapan Başkan Çiftçi yaz aylarında çocukların sporla uğraşması için kurs hizmeti verdiklerini belirterek, “Gerek salon sporları anlamında tekvando, voleybol, basketbol kurslarımız ile birlikte futbol ve yüzme kurslarımız başladı. Tesislerimizde arkadaşlarımız bu kurslarda Karaköprülü gençlerimize bu hizmeti sunuyor. Ben de bugün tüm tesislerimizi gezdim ve tesislerimizin onarımıyla, altyapısıyla hazır halde olduğunu gördüm” diye konuştu.

“HEDEFİMİZ KURSİYER SAYISINI DAHA DA YÜKSELTMEKTİR”

Karaköprü Belediyesi tesislerinde şu anda yaklaşık 3 bin 500 öğrencinin kurs hizmeti gördüğüne dikkat çeken Başkan Nihat Çiftçi, “Bu gerçekten bizim için önemli bir rakamdır. Hedefimiz bu rakamı daha da yükseltmek ve daha fazla gencimizi spora yönlendirmektir. Bu hizmetin yürütülmesinde emeği geçen tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.

Başkan Nihat Çiftçi tesis ziyaretinde kursiyer çocuklarla da sohbet ederken, tesis görevlilerine özellikle temizlik ve güvenlik konusunda bir sorun yaşanmaması için talimatlarını iletti.

 

 

 

 

Foto Galeri


Facial mask
 
Facial mask
 
Facial mask
 
Facial mask
 
Facial mask
 
Facial mask

YORUM YAP