DOLAR 32,2960 % -0.05
EURO 34,9357 % -0.05
STERLIN 41,4751 % 0.04
FRANG 36,1452 % 0.01
ALTIN 2.391,71 % -0,97
BITCOIN 66.859,57 -3.074

Bizler, Birbirimize Yeteriz. Yedi Düvele Karşı Dimdik Ayakta Durmayı Da Biliriz

Yayınlanma Tarihi : Google News
Bizler, Birbirimize Yeteriz. Yedi Düvele Karşı Dimdik Ayakta Durmayı Da  Biliriz
0

Kıymetli okuyucularım, 

Malumunuz üzerine İsrail tüm dünyanın gözü önünde, Amerika Birleşik Devletleri’nin desteği ile Filistin topraklarına sahip olmak için, hem havadan, hem de karadan saldırılar düzenlemişti.  

Özellikle Gazze’yi bombardımana tutmuştu. İsrail’in Filistin’e saldırması sonucu binlerce sivil halk ve binlerce masum çocuk katledildi. 

İşin üzücü yanı İsrail’in Gazze’ye saldırması sonucu ne Birleşmiş Milletler Örgütü, ne Avrupa İnsan Hakları Örgütü, ne NATO, ne de başka bir kuruluşlar bu katliam karşısında bir tepki gösterdiler. Bir tek Türkiye Cumhuriyeti Devleti katliama sessiz kalmadı. Hatta tüm gücüyle Filistin’in yanında olduğunu haykırdı. Aslında haykırmak hafif kalır, tüm dünyaya kükredi.

Özellikle Türkiye Cumhuriyeti Devleti Cumhurbaşkanı sn, Recep Tayyip Erdoğan’a, çok sert ifadeler kullanarak, gerektiğinde Türkiye Cumhuriyeti Devleti olarak her şeye hazırlıklı olduğumuzu tüm dünyaya meydan okudu. Zaten Dünya liderleri arasında bir tek Dünya lideri sn; Recep Tayyip Erdoğan İsrail’in Gazze’ye saldırmasına tepki gösterdi ve sert ifadelerle İsrail’i uyardı. 

Her zaman barıştan yana olduğunu ve olaylar karşısında aklı selim olunması gerektiğini ifade eden Türkiye Cumhuriyeti Devleti Cumhurbaşkanı sn; Recep Tayyip Erdoğan, dış politika konusunda olağanüstü bir performans sergiliyor. Türkiye’nin dış politika konusunda etkili bir siyaset sergilemesini sağlayan ve düşmanlara korku salan, mazlumların umudu olan ve yetimlerin yanında olan Türkiye Cumhuriyeti Devleti Cumhurbaşkanı sn; Recep Tayyip Erdoğan, uzun yıllardır milyonlarca insanı hala peşinden koşturuyor ve milyonlarca insanın gönlünü fethetmeye devam ediyor. 

İsrail’in Gazze’ye saldırmasına tepki için ve tüm ülkelerin dikkatini çekmek için, özellikle de İslam Ülkelerinin dikkatini çekmek için, tüm dünyaya meydan okumak ve haykırmak için özgür Filistin’e destek vermek için ve Filistin’in yanında olduğumuzu göstermek için , İstanbul’da bugün büyük bir miting yapıldı ; “Büyük Filistin Mitingi “…

İstanbul Atatürk Havalimanı’nda milyonlarca insanın bir araya geldiği ” Büyük Filistin Mitingi” ne Türkiye’nin her şehrinden büyük bir katılım oldu. Mahşer gününü andıran kalabalık ve iğne atsan yere düşmez misali insan seli karşısında etkilenmemek mümkün değildi. Milyonlarca insanın birlikte olduğu miting karşısında çok duygulandım. Hatta ve hatta bir mitingde milyonlarca insanın birlikte olmasını sağlayan Dünya Lideri sn; Recep Tayyip Erdoğan’un konuşması esnasında resmen gözyaşlarımı tutamadım ve ağladım. 

Milyonlarca insanın birlikte olmasını sağlayan ve milyonlarca insanın kalbinde taht kuran, mazlumların umudu olan sn; Recep Tayyip Erdoğan’ın bir çağrısı üzerine milyonlarca insan bir araya gelip, Liderine sahip çıkıyorsa, bir sözü ile milyonlarca insanı sokaklara döküyorsa, demek ki bir savaş karşısında İsrail’in nüfusu kadar Türkiye Cumhuriyeti Devleti vatandaşı savaşa gidecek ve devletimiz için canlarımızı seve seve feda etmekten asla çekinmeyiz. 

Tüm Türkiye olarak , Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın bir tek sözüne ve bir tek işaretine bakıyoruz. Daha önce de öyle yapmadık mı? 15 Temmuz hain darbe girişiminde hükümetimizin yanında olduğumuzu göstererek, Dünya Lideri sn, Recep Tayyip Erdoğan’ın bir tek sözüne istinaden milyonlarca vatandaş olarak , darbeyi önlemedik mi? Yine aynı durumda, yine milyonlarca insan olarak sokaklarda olacağımızdan hiç bir kimsenin şüphesi olmasın. Dünya Liderimiz işaret etsin yeter.

Çünkü “Türk Milleti Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ne Yeter ” 

Çünkü ” Recep Tayyip Erdoğan Türk Milleti’ne Yeter ”

Çünkü ” Biz Türk’ler Yüce Allah’ın İzniyle Biz Türk’lere Yeteriz ”

Çünkü ” Yüce Allah Bizlere Yeter ”

AK PARTİ İstanbul İl Başkanlığı’nın düzenlediği Büyük Filistin Mitingi’ne Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere,  AK PARTİ Milletvekilleri, siyasi parti liderleri ( MHP, BBP, YRP, Hüda-Par ve DSP ) , STK temsilcileri ve milyonlarca vatandaşımız katıldı. Mitinge katılan milyonlarca vatandaşımız hep bir ağızdan İsrail aleyhine slogan attılar. 

Hem AK PARTİ İstanbul İl Başkanlığı’nın ,hem de AK PARTİ Maltepe İlçe Başkanlığı’nın ikişer defa telefonla aramasına ve defalarca SMS’le davet etmeleri üzerine siyasetçi Ayhan Yalçın olarak, Türkiye Cumhuriyeti Devleti vatandaşı olarak ” Büyük Filistin Mitingi” ne katılım sağlamak bizler için bir emirdir diyerek, İstanbul Atatürk Havalimanı’nda olmak üzere yola çıktık. 

Bizler de bu emri yerine getirmek için, Dünya Liderimiz sn; Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında olduğumuzu göstermek için İstanbul Atatürk Havalimanı’nda yerimizi aldık. Ayrıca görevimizi layıkıyla yerine getirdik. Bizleri Dünya Lideri sn; Recep Tayyip ile buluşturan ve bizzat özel araçları ile Atatürk Havalimanı’nda yerimizi almamızı sağlayan öncelikle AK PARTİ İstanbul İl Başkanlığı’na ve AK PARTİ Maltepe İlçe Başkanlığı’na çok teşekkür ediyoruz.

Saygılarımla!

Ayhan Yalçın

Gazeteci, Yazar, Köşe Yazarı , Yorumcu,

2019 seçimlerinde Kandıra Belediye Başkan Aday Adayı, Sivil Toplum Lideri, Siyasetçi , İşletmeci, Satış Pazarlama uzmanı, Yaklaşık 50 farklı alanda eğitim ve sertifika sahibi, Eğitimci, Danışman, Genel Müdür, CEO

( Ben Yalnızca Haddimi Bilirim )

YORUM YAP