DOLAR 32,6709 % 1.22
EURO 34,9441 % 0.1
STERLIN 41,5030 % 0.62
FRANG 36,5610 % 1.23
ALTIN 2.446,56 % 2,32
BITCOIN 66.851,99 -1.355

Cevher-i Toy sergisi MÜSİAD’da açıldı

Yayınlanma Tarihi : Google News
Cevher-i Toy sergisi MÜSİAD’da açıldı
0

Cevher-i Toy adıyla, genç yeteneklerin ilk kez bir sergide yer aldığı ve eserlerini sergilediği karma serginin açılışı MÜSİAD Genel Merkezi’nde gerçekleştirildi.

 

İSTANBUL (AA) – Cevher-i Toy adıyla, genç yeteneklerin ilk kez bir sergide yer aldığı ve eserlerini sergilediği karma serginin açılışı Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Genel Merkezi’nde gerçekleştirildi.

MÜSİAD’dan yapılan açıklamaya göre, MÜSİAD Sanat koordinasyonunda genç yetenekler ilk kez bir sergide yer alarak, eserlerini sergiledi. Bu çerçevede MÜSİAD, hayata geçirdiği sosyal sorumluluk projesiyle genç yetenekleri sanatseverlerle buluşturdu.

Açıklamada görüşlerine yer verilen MÜSİAD Genel Başkanı Mahmut Asmalı, ‘Gençlerimizi önemsiyor ve onların hayallerini gerçeğe dönüştürebilecekleri fırsatları oluşturmak için tüm imkanlarımızı seferber ediyoruz. MÜSİAD’ımızın kapısı gençlerimize sonuna kadar açık.’ ifadelerini kullandı.

MÜSİAD Kurumsal İlişkiler ve İletişim Komisyonu Başkanı Abdurrahman Uzun da böylesi programları daha da artırarak, gençlere daha çok imkan sağlamak ve keşfedilmemiş cevherleri sanatseverlerle buluşturmaktan mutluluk duyduklarını aktardı.

Verilen bilgiye göre, Cevher-i Toy sergisinde Betül Özel, Gizem Yurdakul, Feyzanur Demir, Sevranur Ayar ve Zehra Kayaoğlu’nun eserleri yer alıyor. Sergi 25 Mart’a kadar MÜSİAD Genel Merkezi’nde ziyaret edilebilecek.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

YORUM YAP