DOLAR 32,6641 % 1.2
EURO 34,9094 % 0
STERLIN 41,5440 % 0.72
FRANG 36,6265 % 1.42
ALTIN 2.433,08 % 1,76
BITCOIN 67.087,10 -0.682

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan’ın Kovid-19 testleri pozitif çıktı

Yayınlanma Tarihi : Google News
Cumhurbaşkanı Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan’ın Kovid-19 testleri pozitif çıktı
0

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Twitter hesabından kendisi ve eşi Emine Erdoğan’ın Kovid-19 testlerinin pozitif çıktığını duyurdu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Bugün hafif belirtiler üzerine eşimle birlikte yaptırdığımız COVID-19 testimizin sonucu pozitif çıktı. Omicron varyantı olduğunu öğrendiğimiz hastalığı hamdolsun hafif geçiriyoruz. Görevimizin başındayız. Çalışmalarımıza evde devam edeceğiz. Dualarınızı bekliyoruz.” ifadelerini kullandı.

 

 

“Tayyip Beyle birlikte atlatacağız. Dualarınızı bekliyoruz”

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, pozitif çıkan Kovid-19 testiyle ilgili Twitter hesabından paylaşımda bulundu.

Emine Erdoğan, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın paylaşımını alıntılayarak paylaştığı mesajında, “Anca beraber, kanca beraber. İnşallah en kısa sürede bu hastalığı Tayyip Beyle birlikte atlatacağız. Dualarınızı bekliyoruz.” ifadelerine yer verdi.

 

Geçmiş olsun mesajları

TBMM Başkanı Mustafa Şentop, sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımda, “Kovid-19 testi pozitif çıkan Sayın Cumhurbaşkanı’mızı aradım. Kendilerine ve eşi saygıdeğer Emine Erdoğan Hanımefendi’ye geçmiş olsun dileklerimi ilettim. Cenabıhakk’tan kendilerine ve tüm hastalarımıza acil şifalar diliyorum.” ifadesini kullandı.

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay da sosyal medya hesabından Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın testinin pozitif çıktığına ilişkin sosyal medyadan yayımladığı mesajını alıntılayarak “Sayın Cumhurbaşkanım çok geçmiş olsun. Dualarımız sizinle. Size ve kıymetli eşinize Rabb’imden acil şifalar diliyorum.” ifadelerini kullandı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Koronavirüs test sonucu pozitif çıkan Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Sayın Emine Erdoğan’a geçmiş olsun dileklerimi iletiyor, acil şifalar diliyorum.” ifadelerini kullandı.
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin Kızılcahamam’da düzenlenen “Merkez Yönetim Kurulu, Merkez Disiplin Kurulu ve Milletvekilleri Ortak Toplantısı”nın ilk gün çalışmalarının sonunda gazetecilere açıklamada bulundu. Bahçeli, “Sayın Cumhurbaşkanımıza ve muhterem eşine geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Kendisinin açıklamalarını yapmış olduğumuz toplantı esnasında aldık. Cenabıallah’ın şifalar vermesini temenni ediyorum. Biraz sonra da kendilerini arayacağım inşallah. Geçmiş olsun dileklerimizi ileteceğim parti olarak.” dedi.

Alınan bilgiye göre açıklamasının ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı telefonla arayan Bahçeli, Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan’a acil şifa dileklerini iletti.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, “Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan’a geçmiş olsun diyor, acil şifalar diliyorum.” paylaşımına yaptı.

BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, “Saygıdeğer Cumhurbaşkanı’mıza ve eşleri Hanımefendi’ye ailece ve camiamız adına geçmiş olsun dileklerimizi iletir, kısa zamanda hastalığı atlatmaları için duamızla Yüce Allah’tan acil şifalar niyaz ederim.” mesajını paylaştı.

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan ve Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül de Erdoğan çiftine geçmiş olsun dileklerini iletti.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik, mesajında “Sayın Cumhurbaşkanı’mıza ve değerli Hanımefendiye geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Şifa dileklerimiz ve dualarımızla…” ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, paylaşımında, “Rabb’im tez zamanda şifa versin, sizi başımızdan eksik etmesin Sayın Cumhurbaşkanım. Allah’ın izniyle birçok virüsü alt ettiğiniz gibi bu virüsü de birkaç güne alt edeceksiniz. Bu milletin bu ümmetin duaları sizinle.” ifadelerine yer vererek, Emine Erdoğan’a da ayrıca geçmiş olsun dileklerini iletti.

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın da “Dualarımız sizinle efendim” paylaşımıyla geçmiş olsun dileğinde bulundu.

Spor federasyonları ve kulüpleri, Erdoğan çifti için geçmiş olsun mesajları yayımladı

Türkiye Futbol Federasyonunun internet sitesindeki mesajda, “Kovid-19 testleri pozitif çıkan Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve değerli eşi Emine Erdoğan Hanımefendiye geçmiş olsun dileklerimizi iletir, acil şifalar dileriz. Cumhurbaşkanı’mız ve değerli eşinin en kısa sürede sağlıklarına kavuşmasını temenni ederiz.” ifadeleri kullanıldı.

Türkiye Basketbol Federasyonunun (TBF) Twitter hesabından yapılan paylaşımda, “Kovid-19 testleri pozitif çıkan Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve değerli eşi Sayın Emine Erdoğan’a geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, en kısa sürede sağlıklarına kavuşmalarını temenni ediyoruz.” denildi.

TBF Başkanı Hidayet Türkoğlu da sosyal medya hesabından Recep Tayyip Erdoğan ile Emine Erdoğan için geçmiş olsun dileklerini paylaştı.

Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, “Kovid-19 testleri pozitif çıkan Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve kıymetli eşi Emine Erdoğan hanımefendiye geçmiş olsun dileklerimi iletiyor, en kısa zamanda sağlıklarına kavuşmalarını temenni ediyorum.” ifadelerine yer verdi.

Spor kulüpleri

Beşiktaş Kulübünden paylaşılan mesajda, “Kovid-19 testleri pozitif çıkan Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve kıymetli eşi Emine Erdoğan hanımefendiye geçmiş olsun dileklerimizi iletir, bir an önce sağlıklarına kavuşmalarını dileriz.” denildi.

Fenerbahçe Kulübünüm sosyal medya hesabında yer alan mesajda, “Kovid-19 PCR testleri pozitif çıkan Cumhurbaşkanı’mız, Fenerbahçe Yüksek Divan Kurulu üyemiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve kıymetli eşi Emine Erdoğan Hanımefendiye geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, bir an önce eski sağlıklarına kavuşmalarını diliyoruz.” ifadeleri kullanıldı.

Galatasaray Kulübünün Twitter hesabında yer alan mesajda, şunlar kaydedildi:

“Kovid-19 PCR testleri pozitif çıkan Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve değerli eşi Sayın Emine Erdoğan Hanımefendiye geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.”

Trabzonspor Kulübünün sosyal medya hesabındaki mesajda, “Kovid-19 testleri pozitif çıkan Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan Hanımefendiye geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, bir an önce sağlıklarına kavuşmalarını temenni ediyoruz.” ifadelerine yer verildi.

Birçok federasyon, kulüp ve spor camiasından kişiler, Erdoğan çiftine geçmiş olsun dileklerinin yer aldığı mesajlar paylaştı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

YORUM YAP