DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Gazeteciler iftar yemeğinde bir araya geldi

Yayınlanma Tarihi : Google News
Gazeteciler iftar yemeğinde bir araya geldi
0

Akdeniz Belediyesi tarafından Mersin Gazeteciler Cemiyeti’nde düzenlenen iftar yemeğine kentteki gazeteciler yoğun bir katılım gösterdi.

Mersin Gazeteciler Cemiyeti (MGC) bahçesinde düzenlenen iftar yemeğine Akdeniz Belediye Başkanı M. Mustafa Gültak, MGC Başkanı Rüstem Kaya Tepe, TRT Çukurova Bölge Müdürü Sebahattin Kahraman, MGC yönetim kurulları,Akdeniz Belediyesi meclis üyeleri ve çok sayıda gazeteci katıldı.

İftardan önce konuşma yapan MGC Başkanı R. Kaya Tepe, Ramazan ayını önemine vurgu yaparak, “Ramazan, İslam’ın merhametini, hakkaniyetini ve ibadetini, bilgi ve erdemle bütünleşmiş ahlâkını, tüm insanlığa anlatan kutsal bir aydır.” dedi.

“Birlik ve beraberlikle güçleneceğiz”

Başkan R. Kaya Tepe, Ramazan ayının dayanışma ruhunu arttırdığını söyleyerek birlik ve beraberliğin önemine de değindi. Ramazan’ın insanlığı daha iyiye taşıyan bereket dolu bir ay olduğunu belirten Tepe, “Ramazan ayı ihtiyacı olanları hatırlamanın, onlara yardım etmenin ayı olduğu için kutsal ve bereketlidir.Unutmayalım ki, birlik ve beraberlik içerisinde olduğumuz müddetçe her geçen gün daha da güçleneceğiz.” diye konuştu.

Başkan Tepe, iftar yemeği programını düzenleyen Akdeniz Belediye Başkanı M. Mustafa Gültak ile çalışma arkadaşlarına ve programa katılan tüm gazetecilere teşekkür ederek konuşmasını sonlandırdı.

Akdeniz Belediye Başkanı M. Mustafa Gültak da Ramazan ayının sevgi, muhabbet, barış ayı olduğunu hatırlatarak iyi dileklerde bulundu. Bugüne kadar gerçekleştirdiği proje ve çalışmaları da anlatan Gültak, konuşmasında basının önemine de vurgu yaptı.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

YORUM YAP