DOLAR 32,6331 % 1.1
EURO 34,9394 % 0.09
STERLIN 41,5367 % 0.7
FRANG 36,5322 % 1.15
ALTIN 2.433,47 % 1,77
BITCOIN 67.010,99 -1.06

GBP ve Adalet Partisi’nden TİNGADER’e ziyaret

Yayınlanma Tarihi : Google News
GBP ve Adalet Partisi’nden TİNGADER’e ziyaret
0

Güç Birliği Partisi Yüksek Haysiyet Divanı ve MYK üyesi Ahmet İmrek, Güç Birliği Partisi Türkiye Kadın Kolları Genel Başkan Vekili Safiye Alkan Kıstırak ve Adalet Partisi Malatya İl Başkanı İbrahim Altındağ. (TİNGADER) Tüm İnternet Gazeteciliği ve Gazeteciler Derneği Malatya Şube Başkanı Kazim Erayabakan’a Hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Güç Birliği Partisi Yüksek Haysiyet Divanı ve MYK üyesi Ahmet İmrek, Güç Birliği Partisi Türkiye Kadın Kolları Genel Başkan Vekili Safiye Alkan Kıstırak ve Adalet Partisi Malatya İl Başkanı İbrahim Altındağ, TİNGADER Tüm İnternet Gazeteciliği ve Gazeteciler Derneği Malatya Şube Başkanı Kazim Erayabakan’a Hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Başkan İmrek ve Başkan Altındağ, Başkan Kazim Erayabakan’ın çalışmalarını takdir ediyoruz dediler.

Parti Başkanları, TİNGADER Derneği Malatya Şube Başkanı Erayabakan’ı ziyaret ederek dernek çalışmaları hakkında bilgiler aldılar. Parti Başkanları; “Kazim Başkan ve yönetim kurulu üyeleri çok önemli işlere imza atacaklarına inanıyoruz, bizlerde siyasi partiler olarak bu çalışmaları göreceğiz.” dediler.

(TİNGADER) Tüm İnternet Gazeteciliği ve Gazeteciler Derneği Malatya Şube Başkanı Kazim Erayabakan; “Derneğimize hayırlı olsun ziyaretlerde bulunan. Güç Birliği Partisi Yüksek Haysiyet Divanı ve MYK üyesi Ahmet İmrek, Güç Birliği Partisi Türkiye Kadın Kolları Genel Başkan Vekili Safiye Alkan Kıstırak ve Adalet Partisi Malatya İl Başkanı İbrahim Altındağ’a ve yönetim kurulu arkadaşlarına şahsım ve yönetim kurulu arkadaşlarım adına teşekkür ediyorum. ”dedi. Başkan Erayabakan; ”Dernek olarak Malatya’da yeni kuruldu Malatya’daki meslek taşlarımız ve arkadaşlarımız için çalışmalarımız ve yine önemli projelerimiz olacak bu Projelerimizi hayata geçirmek için genel merkezimiz ile iş birliği içinde çalışıyoruz. Hem genel merkez olsun, hem de tüm illerde olduğu gibi Malatya’da da güçlü yönetim kurulu ve üyelerinin olduğunu dile getirdi. Bizler bu güçlü yönetim ve arkadaşlarımız ile Malatya’daki basın arkadaşlarımızın sesi olacağız.” dedi.

Başkan Erayabakan, “Derneğimizi ziyarete gelen Güç Birliği Partisi Yüksek Haysiyet Divanı ve MYK üyesi Ahmet İmrek, Güç Birliği Partisi Türkiye Kadın Kolları Genel Başkan Vekili Safiye Alkan Kıstırak ve Adalet Partisi Malatya İl Başkanı İbrahim Altındağ’a ve yönetim kurulu arkadaşlarına teşekkür ediyorum. Bizler de TİNGADER Derneği olarak kendilerine siyasi hayatlarında başarılar diliyoruz” ifadesini kulandı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

YORUM YAP