DOLAR 32,5038 % 0.08
EURO 34,7826 % -0.12
STERLIN 40,2943 % -1.04
FRANG 35,7169 % 0.28
ALTIN 2.499,53 % 0,61
BITCOIN 2.116.359 -0.758

Kocaeli’nin Medarı İftiharı Olan Siyasetçiler 

Yayınlanma Tarihi : Google News
Kocaeli’nin Medarı İftiharı Olan Siyasetçiler 
0

Kocaeli’nin Medarı İftiharı Olan Siyasetçiler 

Büyük özlemle, büyük heyecanla, büyük ümitle beklenen haber nihayet geldi; Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı; Doçent Doktor sn; Tahir Büyükakın oldu. 

AK PARTİ İstanbul İl Başkanlığı’nın düzenlediği AK PARTİ Belediye Başkan Aday Tanıtım Toplantısı’da Cumhurbaşkanı ve AK PARTİ Genel Başkanı sn; Recep Tayyip Erdoğan, 15 ilin belediye başkan adayını, 11 ilin de büyükşehir belediye başkan adayının isimlerini açıklandı. Yani kısacası 26 ilin belediye başkan adaylarının isimleri tek tek AK PARTİ Genel Başkanı sn;Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklandı. Sıra geldi diğer illerin ve diğer ilçelerin belediye başkan adaylarının isimlerinin açıklanmasında.

Haliç Kongre Merkezinde düzenlenen AK Parti Aday Tanıtım Toplantısı’nda belediye başkan adayı gösterilen isimlerin arasında Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doçent Doktor; Tahir Büyükakın ‘da vardı. Mevcut başkan sn; Tahir Büyükakın, tekrar Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak gösterildi.

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı olarak çok büyük hizmetlere vesile olan, Kocaeli halkının gönlünde taht kuran, mazlumların umudu olan ve yetimlerin yanında olan, çiftçilerimizin sorunlarını yakından bilen ve çiftçilerimizin üretim yapması için mazot, gübre ve fide desteği verilmesini sağlayan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doçent Doktor sn; Tahir Büyükakın, hizmetlerin devam etmesi için, tekrar kollarını sıvayarak halkın hizmetkarı olmaya devam ediyor. 

Parti gözetmeksizin herkesi kucaklayan, Kocaeli ve ilçeleri karış karış gezen, ilin ve ilçelerin sorunlarını tek tek not ederek, sorunların giderilmesi hususunda çalışmalar yapan ve çözümler üretmesini sağlayan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı sn; Tahir Büyükakın, AK PARTİ Kocaeli İl Başkanı Doktor sn; Şahin Talus ve ekibiyle birlikte özveriyle çalışarak, Kocaeli halkının gönlünde taht kurdular. 

Genel seçimlerde Kocaeli’de çok büyük başarıya imza atan AK PARTİ Kocaeli İl Başkanı Doktor sn; Şahin Talus ve ekibi, aynı başarıyı yerel seçimlerde de gösterecektir. Doktor sn; Şahin Talus ve ekibi Kocaeli merkezi dahil olmak üzere tüm ilçelerde sıkılmadık el, basmadık toprak bırakmamıştır. Kocaeli siyasetinde Şahin Talus ve ekibinin başarıları çok büyüktür. Bu anlamda başta Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doçent Doktor sn; Tahir Büyükakın olmak üzere, AK PARTİ Kocaeli İl Başkanı Doktor sn; Şahin Talus ve ekibine teşekkürlerimizi ve şükranlarımızı sunuyoruz.

Tabi ki de Kocaeli’nin gelişmesinde milletvekillerimizin de katkıları çok büyüktür. Sürekli olarak sahada ve halkın içinde bulunan milletvekillerimizin emekleri inkar edilemez. Kocaeli halkının hizmetkarı olan Kocaeli Milletvekilleri sn; Radiye Sezer Katırcıoğlu, sn;  Sadettin Hülagü , sn; Veyal Tipioğlu , sn Mehmet Akif Yılmaz, sn; Cemil Yaman, sn; Sami Çakır, Kocaeli halkının gönlünde taht kurdular. Kandıra’nın bir evladı olarak, hem Doçent Doktor sn; Tahir Büyükakın’a, hem Doktor sn; Şahin Talus’a, hem de milletvekilimize teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Not: Bu arada kıymetli dost Doçent Doktor ; Tahir Büyükakın’a, kıymetli il başkanımız Doktor sn; Şahin Talus’a, çok değerli milletvekillerimiz sn; Radiye Sezer Katırcıoğlu ablama, sn; Cemil Yaman dostuma, sn; Sadettin Hülagü hocama, kıymetli  sn; Sami Çakır’a, kıymetli vekilim sn; Veysel Tipoğlu’na, kıymetli vekilim sn; Mehmet Akif Yılmaz ‘a çok çok selamlarımızı iletiyoruz. 

Saygılarımla!

Ayhan Yalçın 

Gazeteci, Yazar, Köşe Yazarı , Yorumcu, Şair, 2019 seçimlerinde Kandıra Belediye Başkan Aday Adayı, Sivil Toplum Lideri, Siyasetçi , İşletmeci, Satış Pazarlama uzmanı, Eğitimci, Danışman, Genel Müdür, CEO

YORUM YAP