DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Konyar’dan İZÜ Rektörü Prof. Dr. Cevat’a ziyaret

Yayınlanma Tarihi : Google News
Konyar’dan İZÜ Rektörü Prof. Dr. Cevat’a ziyaret
0

Çapa Bilim Koleji’nin kurucusu, İş İnsanı Maksut Konyar, İstanbul Sebahattin Zaim Üniversite (İZÜ) Rektörü Prof. Dr. Ahmet Cevat Acar’ı ziyaret etti.

İZÜ’nün Halkalı’daki merkez kampüsünde gerçekleşen nezaket ziyareti sırasında eğitim konusunda bilgi alışverişinde bulunuldu.

Maksut Konyar görüşme sonrası yaptığı açıklamada, “İstanbul Sebahattin Zaim Üniversitemizin Kıymetli Rektörü Prof. Dr. Ahmet Cevat Acar’a yaptığım ziyaret esnasında hüsnü kabulü ile samimi misafirperverliğinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Eğitimin sorunlarını konuştuk. Sayın Rektörümüzün sağlığı ve hizmetleri hep daim olsun.” dedi.

Konyar, İZÜ’nün kaliteli eğitiminin yanı sıra öğrencilerin ruhunu okşayan, huzur veren bir ortama da sahip olduğunu belirterek, “Hocalarımızın gayreti eğitimin kalitesini mutlaka etkiliyor ancak bu başarıda İZÜ’nün çok güzel kampüsünün etkisinin olduğunu ifade etmek isterim. 2011 yılında kurulan ve kısa zamanda uluslararası bir araştırma üniversitesi olmayı başaran İZÜ, lider bireyler yetiştirerek ülkemizin kalkınmasında rol oynamıştır” şeklinde konuştu.

İZÜ Rektörü Prof. Dr. Cevat ise, temel önceliklerinin; geleceğin ihtiyaçlarına göre öğrencilerini dünya standartlarında bir yüksek eğitim ve öğretimle donatmak olduğunu kaydetti.

Rektör Cevat, söz konusu ziyaret nedeniyle Maksut Konyar’a teşekkür etti.

 

YORUM YAP