DOLAR 32,6331 % 1.1
EURO 34,9394 % 0.09
STERLIN 41,5367 % 0.7
FRANG 36,5322 % 1.15
ALTIN 2.433,47 % 1,77
BITCOIN 67.010,99 -1.06

Mersin’de Plastik Cerrahi Kliniği açıldı

Yayınlanma Tarihi : Google News
Mersin’de Plastik Cerrahi Kliniği açıldı
0

Çalıştığı Hastanelerde yaptığı başarılı Ameliyatlarla vatandaşların beğenisini toplayan Plastik Cerrahi Uzmanı Dr. Hatice Bilkur Öztürk’ün kliniğinin açılışı görkemli bir şekilde gerçekleştirildi.

Merkez Yenişehir ilçesine bağlı Adnan Menderes Bulvarı Barbaros Mahallesi’nde bulunan kliniğin açılışına Mersin Büyükşehir Belediyesi Meclis üyesi Bedri Dursun, Mersin Ağır Ceza Başkanı Savcı Tamer Yalçın, Mersin Gazeteciler Cemiyeti Başkanı R.Kaya Tepe, Yönetim Kurulu Üyesi (Sayman) Abdullah Biçer, iş, sağlık, siyaset, sanat camiasından çok sayıda önemli isim katıldı.

Çok sayıda davetlinin katıldığı kliniğin açılışı Mersin Büyükşehir Belediye Meclisi üyesi Bedri Dursun ile Mersin Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Rüstem Kaya Tepe ve Dr. Hatice Bilkur Öztürk tarafından gerçekleştirildi.

Açılışta bir konuşma yapan Bedri Dursun; Dr. Hatice Bilkur Öztürk’ün çok başarılı bir doktor olduğuna dikkat çekerek, bu kliniğin Mersin için önemli bir yer olacağına söyledi.

Mersin Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Rüstem Kaya Tepe ise Plastik Cerrahi Uzmanı Dr.Hatice Bilkur Öztürk’ün çok başarılı hizmetlerde bulunduğunu belirterek, bu kliniğin açılmasından dolayı çok mutlu olduklarını dile getirdi.

DR. HATİCE BİLKUR ÖZTÜRK KİMDİR?

Dr. Hatice Bilkur Öztürk, 2000 yılında Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olmuştur. 2006-2011 yılları arasında Adnan Menderes Üniversitesi Tıp Fakültesinde Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik cerrahi ihtisasını tamamlamıştır.

2011 yılında Mersin Devlet Hastanesine atanarak mecburi hizmetini tamamlamıştır. 2017 yılından itibaren Mersin Şehir Hastanesinde görev yapmış, 2021 yılında kendi isteği ile istifa ederek kliniğine geçmiştir.

Kliniğinde meme estetiği, burun estetiği, karın germe, göz kapağı ve kaş kaldırma ameliyatı, yağ alma, kepçe kulak estetiği gibi estetik ameliyatlar ve dolgu, botoks, mezoterapi, ip askı uygulamaları şeklinde kozmetik cerrahi işlemlerini gerçekleştirmektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

YORUM YAP