DOLAR 32,5882 % 0.04
EURO 34,9287 % 0.08
STERLIN 40,5868 % 0.06
FRANG 35,7523 % 0.07
ALTIN 2.429,86 % -0,01
BITCOIN 66.324,95 -1.293

TEKERLEME….. BÖYLE GELDİ BÖYLE GİDECEK GALİBA…

Yayınlanma Tarihi : Google News
TEKERLEME….. BÖYLE GELDİ BÖYLE GİDECEK GALİBA…
0

Mahmut Şevket Haberveren yazdı…

İşte geldik işte gideceğiz ama kendimizi bildik bileli aynı tas aynı tarak ne gelişti ne değişti daima meyveli ağaç taşlandı ister meyvesi ham ister olgun olsun, ister yara alsın isterse yerlere dökülsün kimse el uzatmadan ne oluyor demeden seyredip durdu. Demedik ki arkadaşım bu zarar vermek istediğin şey bana da sana da bir fayda sağlamayacak, sen kendi menfaatin için, bana da zarar veriyorsun.

Bir tarafta tüm çabasını Milleti için harcamaya çalışan bir yönetim varken ki iyi şeyler yanında yanlışları da olmakta, diğer tarafta, ağzı ile kuş kapsa olmadı diyen, Millet bize muhalefeti verdi Dünyanın en iyi işini de yapsanız taktir etmeyeceğiz, diyen bilmem kaç partiden meydana gelmiş YAMALI BİR BOHÇA, yani horozu çok sabahı geç olacak bir topluluk.

Arkadaşlar bu millet size her şeyi karalayın diye oy vermedi sizleri oraya kendilerini temsil etmek ve kendileri için, memleket için, yararlı şeyleri üretmek ve yaşamlarını daha iyi bir seviyeye çıkarmak için gönderdi, yanlış yapılanı ikaz ederek nasıl düzeltilmesi gerektiğini önermeniz ve sizlerin de katkıda bulunarak bu milletin yanında olduğunuzu göstermek için sizleri oraya gönderdi. Yoksa mecliste oturup maaş alasınız diye değil.

Başta da söz ettiğim gibi kendimizi bildik bileli bu değişmeyen/değişmek istemeyen SİYASET bana sonu gelmeyen bir tekerlemeyi hatırlattı zira onunda sonu gelmediğini aktaran zat söylemişti, bakalım sizler sonunu getirebilecek misiniz…

Damdan düştü bu kurbağa titretti kuyruğunu, yoldan geçen bir jandarma aldı götürdü onu, kazdılar mezarını yazdılar şu yazıyı, damdan düştü bu kurbağa titretti kuyruğunu yoldan geçen bir jandarma aldı götürdü onu, kazdılar mezarını yazdılar şu yazıyı, damdan düştü bu kurbağa titretti kuyruğunu yoldan geçen bir…..

Evet istediğiniz kadar tekrarlayın sonu gelmiyor hep aynı kelimeler hep aynı işlemler aynen bizim siyasetimizin yürüdüğü yol gibi….

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

YORUM YAP