DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

TİNGADER Marmara Bölge Başkanlığı’na Cebrail Elmas atandı

Yayınlanma Tarihi : Google News
TİNGADER Marmara Bölge Başkanlığı’na Cebrail Elmas atandı
0

Tüm İnternet Gazeteciliği ve Gazeteciler Derneği (TİNGADER) Marmara Bölge Başkanlığı görevine Gazeteci-Yazar Cebrail Elmas atandı.

TİNGADER Yönetim Kurulunun kararına göre Cebrail Elmas, Marmara Bölgesi’ndeki il ve ilçelerdeki teşkilatlanma ve diğer çalışmalardan sorumlu olacak.

Söz konusu atama ile ilgili açıklamada bulunan Elmas, “Tüm İnternet Gazeteciliği ve Gazeteciler Derneği’nin faaliyetlerini takip ediyorum ve başarılı buluyorum. TİNGADER’in Marmara Bölge Başkanlığı görevine atanmaktan şeref duydum, beni bu göreve layık gören TİNGADER Yönetim Kurulu’na teşekkür ederim. İşlerimin ve çeşitli STK’lardaki görevlerim nedeniyle yoğun mesaide olmama rağmen TİNGADER için elimden gelen gayreti göstereceğim.” dedi.

CEBRAİL ELMAS KİMDİR?
1957 Şanlıurfa doğumlu, Üniversite mezunu. GAP Haber Gazetesi ve İstanbool Today Dergisi İmtiyaz sahibi, Genel yayın Yönetmeni ve Sorumlu Yazı İşleri Müdürü. 16 yıllık Basın Kartı sahibi. 2 dönemdir İstanbul Ticaret Odası Bilgi İletişim Medya Komite üyesiyim. Şanlıurfa Kültür Eğitim Sanat ve Araştırma Vakfı (ŞURKAV)’nın İstanbul Şube Başkanı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

YORUM YAP