DOLAR 32,6331 % 1.1
EURO 34,9394 % 0.09
STERLIN 41,5367 % 0.7
FRANG 36,5322 % 1.15
ALTIN 2.433,47 % 1,77
BITCOIN 67.010,99 -1.06

Türkiye Postası Gazetesi İcra Grubu toplandı

Yayınlanma Tarihi : Google News
Türkiye Postası Gazetesi İcra Grubu toplandı
0

HABER: M. SITKI ALOĞLU

Türkiye Postası Gazetesi’nin İcra Grubu, pandemi nedeniyle verilen iki yıllık aradan sonra yeniden bir araya geldi.

İstanbul Şanlıurfa Dayanışma Derneği’nde gerçekleşen toplantıya Türkiye Postası Gazetesi İmtiyaz Sahibi Mustafa Hakkı Sezgin’in yanı sıra Türkiye Postası Yayın Kurulu Başkanı Ahmet Al, İstanbul Şanlıurfa Dayanışma Derneği Başkanı Adnan Şansal, Doğu ve Güneydoğu Dernekleri Onursal Başkanı, TİNGADER (Tüm İnternet Gazeteciliği ve Gazeteciler Derneği) Yüksek İstişare Kurulu Başkanı İbrahim Biter, Doğu ve Güneydoğu Kültür, Sanat Derneği Genel Başkanı A. Fuat Bodur, URSİAD (Şanlıurfa Sanayici ve İş İnsanları Derneği) Onursal Başkanı Sayın Ömer Faruk Bahçıvan, URSİAD üyeleri, URSİAD Başkan yardımcısı Sayın Salih Güloğlu, Adıyaman Dayanışma Derneği Başkan Yardımcısı Abdulgani Tekin, URSİAD Denetleme Kurulu Başkanı Tahsin İnci, URSİAD üyeleri; Cuma Özcan, Hasan Zeki Amasyalı, Sarıyer Reşit Paşa Spor Kulübü Başkanı iş insanı Adnan Güven ile UYSAD (Uluslararası Yazarlar ve Sanatçılar Derneği) Kurucu Başkanı Sıtkı Aloğlu katıldı.

HER AY TOPLANILACAK

Bundan böyle her ayın ikinci Perşembe akşamı bir araya gelme kararının alındığı toplantıda, Türkiye Postası Gazetesi ile ilgili ileriye dönük yapılması gereken faaliyetler ele alındı ve pandemi nedeniyle ara verilen gezi ve ziyaretlerin yeniden gerçekleştirilmesi konusunda görüş birliğine varıldı.

Programa takdim hitabet ve ikramları ile renk katan Türkiye Postası İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Hakkı Sezgin, “Türkiye Postası Gazetesi ve fikir düşünce grubumuzun yılın ilk toplantısını icra etmenin keyfini yaşadık. Ev sahipliği yapan Başkan Sayın Adnan Şansal beye çok teşekkür ediyoruz. Geleceğe dönük hedeflerin istişaresini yaparak, icra kurulumuzda çeşitli kararlar alarak, yarınlara daha sağlam adımlarla ilerleyebilmenin ön çalışması bu toplantıda icra edilmiştir. Toplantımıza katılan bütün dostlarımıza teşekkür ediyoruz” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

YORUM YAP