DOLAR 18,4191 % 0.52
EURO 17,8508 % -1.1
GRAM ALTIN 973,15 % -1,09
ÇEYREK A. 1.591,10 % -1,09
BITCOIN 354.268 0.293
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava 22°

HAFTANIN MAÇLARI

Kasımpaşa Kasımpaşa
01 Ekim 2022

11:30
- - -

Gaziantep FK Gaziantep FK
MKE Ankaragücü MKE Ankaragücü
01 Ekim 2022

11:30
- - -

İstanbul Başakşehir İstanbul Başakşehir
Kayserispor Kayserispor
01 Ekim 2022

11:30
- - -

Trabzonspor Trabzonspor
Adana Demirspor Adana Demirspor
01 Ekim 2022

11:30
- - -

Galatasaray Galatasaray
Alanyaspor Alanyaspor
02 Ekim 2022

11:30
- - -

Giresunspor Giresunspor
Sivasspor Sivasspor
02 Ekim 2022

11:30
- - -

Hatayspor Hatayspor
Konyaspor Konyaspor
02 Ekim 2022

11:30
- - -

Ümraniyespor Ümraniyespor
Beşiktaş Beşiktaş
02 Ekim 2022

11:30
- - -

Fenerbahçe Fenerbahçe
Karagümrük Karagümrük
03 Ekim 2022

17:00
- - -

İstanbulspor İstanbulspor
Google News

UEFA Avrupa Konferans Ligi’nde son 16’ya kalan takımlar belli oluyor

Son Güncelleme :

23 Şubat 2022 - 11:55

UEFA Avrupa Konferans Ligi’nde son 16’ya kalan takımlar belli oluyor
UEFA Avrupa Konferans Ligi 2021-22 sezonunda play-off turu rövanş maçları yarın oynanacak. Fenerbahçe, 3-2’lik skorla kaybettiği ilk maçın rövanşında, Çekya’nın Slavia Prag takımına konuk olacak.

ANKARA (AA) – Bu sezon ilk kez düzenlenen Avrupa futbolunun kulüp düzeyindeki üç numaralı turnuvasında play-off turu, 8 müsabakayla tamamlanacak.

Turu geçen takımlar, adlarını son 16 turuna yazdıracak. Bu turdaki eşleşmeler, 25 Şubat Cuma günü TSİ 15.00’te İsviçre’de düzenlenecek kura çekimiyle belirlenecek.

Turnuvada Türkiye’yi temsil eden tek takım konumundaki Fenerbahçe, evinde 3-2 kaybettiği ilk maçın rövanşında, TSİ 23.00’te Çekya temsilcisi Slavia Prag’a konuk olacak.

Play-off rövanş maçlarının programı (TSİ) şöyle:

20.45 Karabağ (Azerbaycan) – Olimpik Marsilya (Fransa): (1-3)

20.45 Maccabi Tel Aviv (İsrail) – PSV Eindhoven: (0-1)

20.45 Randers (Danimarka) – Leicester City (İngiltere): (1-4)

20.45 Bodo/Glimt (Norveç) – Celtic (İskoçya): (3-1)

23.00 Partizan (Sırbistan) – Sparta Prag (Çekya): (1-0)

23.00 Slavia Prag (Çekya) – Fenerbahçe: (3-2)

23.00 PAOK (Yunanistan) – Midtjylland (Danimarka): (0-1)

23.00 Vitesse (Hollanda) – Rapid Wien (Avusturya): (1-2)

Muhabir: Doğa Kırmızıoğlu

Muhabir Doğa Kırmızıoğlu

YORUM ALANI

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.