DOLAR 32,2177 % 0.08
EURO 34,8417 % -0.05
STERLIN 40,9470 % 0.1
FRANG 35,2480 % 0.11
ALTIN 2.412,24 % 0,10
BITCOIN 67.754,01 -2.382

Yüce Türk Milleti Savaşçı Bir Millettir. Zamanı Geldiğinde Her Savaşa Hazırdır…

Yayınlanma Tarihi : Google News
Yüce Türk Milleti Savaşçı Bir Millettir. Zamanı Geldiğinde Her Savaşa Hazırdır…
0

Şimdi bir kenara bırakalım siyaseti. 

Şimdi bir kenara bırakalım sağcılığı ve solculuğu. 

Şimdi bir kenara bırakalım birbirimizle dolaşmayı.

Şimdi bir kenara bırakalım Sünnilik, Şiilik ve Haricilik mezhep ayrılığını…

Şimdi bir kenara bırakalım Türk ve Kürt kimlik ayrımını.

Şimdi bir kenara bırakalım şehirli ve köylü insan ayrımını. 

Şimdi bir kenara bırakalım Doğu’lu ve Batı’lı insan kavramını. 

Şimdi bir kenara bırakalım okumuş ve cahil arasında ki kültür farkını…

Şimdi bir kenara bırakalım ülkemizde yaşayan Türk, Ermeni, Yahudi, Suriye’li ve ecnebi insan ayrımını. 

Şimdi bir kenara bırakalım beyaz, siyah insan ırkı ayrımını.

Evet kıymetli okuyucularım, 

Her şeyi ama her şeyi bir kenara bırakalım. Ama bir tek şeyi asla ama asla bırakmayalım; Türkiye Cumhuriyeti Devleti’mizi. 

Her şeyi ama her şeyi bir kenara bırakalım. Ama Türk Milleti olarak birbirimizle kenetlenip, birlik ve beraberlik içinde yaşamayı asla ve asla bırakmayalım. 

Yüce Türk Milleti her şeyi bir kenara bırakabilir. Ama konu Türkiye Cumhuriyeti Devleti olursa, düşmanlara dünyayı zindan etmeyi ve düşmanların yaptığı zulümleri yanlarına bırakmamayı da iyi bilir. 

Asırlar boyu hiç bir ülkenin boyundurluğu altında yaşamamış , yedi düvele meydan okumuş , bir karış toprağımız için milyonlarca şehit vermiş olan Yüce Türk Milleti, her karış toprağı kanla sulanmış bu kutsal topraklarımızı eşkıyalara, vatan hainlerine, ecnebilere kaptıracak değiliz. 

Biz Türk’ler, devletimiz için yaşarız. Biz Türk’ler Yüce bir millet olarak devletimiz için canlarımızı seve seve feda etmekten asla çekinmeyiz. Bizler savaşçı bir milletiz. Bu ruhumuzda var. Bu savaşçı ruhumuz asla değişmez. Asla da değişmeyecektir.

Türk Milleti’nin aziz insanlarının arasına nifak tohumlarını ekmek isteyenler, asla bu emellerine ulaşamayacaktır. Zaten hainlerin yıllardan beri amaçları bu değil mi? Yıllarca insanları birbirine kırdırmak ve insanların birbirine karşı düşmanlık içinde olmasını sağlamak için her şeyi yaptılar; Sen Sünni’sin, sen Alevi’sin, sen Türk’ sün, sen Kürt’sün. Bizler yıllarca bunlarla uğraştık. 

Kıymetli okuyucularım, 

Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ni yıkmak için, Yüce Türk Milleti’ni birbirine düşman etmek için çok ama çok uğraştılar. Çok şükür Allah’a, her defasında da başarısız oldular. Her defasında da bozguna uğradılar. 

Türkiye Cumhuriyeti Devleti ve Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti her defasında düşmanları püskürtmeyi başardı. Devletimiz, hainlerin, mafyaların, örgütlerin, FETÖ terör örgütünün, ülkemizde gözü olanların karşısında dimdik ayakta durmayı başardı. Ne pahasına olursa olsun, düşmanlara geçit vermedi. Belki binlerce vatan evladımızı, belki binlerce kınalı kuzularımızı, belki binlerce Mehmetçiklerimizi vatanımız uğruna şehit verdik. Ama hiçbir zaman bir karış toprağımızı düşmanlara teslim etmedik. 

Söz konusu vatansa gerisi teferruattır…

 Söz konusu vatansa bizler vatanımız için ölmekten asla korkmayız. Bizler Yüce Türk Milleti olarak, vatanım için ölmeyi şeref sayarız. Hatta ve hatta hepimizin tek bir arzusu vardır; Şehit olmak ve şehirlik mertebesine erişmektir. 

Şimdi bakıyoruz da Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ni Orta Doğu’da ki savaşların içine çekmeye çalışıyorlar. Bilindiği üzere uzun zamandır Orta Doğu’da büyük bir karışıklık ve sürekli devam eden savaşlar var. Yani kısacası Orta Doğu kan gölüne çevrildi. Özellikle ve özellikle Amerika Birleşik Devletleri Orta Doğu’da savaş açmadığı ve karıştırmadığı devlet kalmadı ; Afganistan, Bosna, Filistin, Irak, Katar, Kuveyt, Mısır, Libya, Lübnan, Pakistan…

Amerika Birleşik Devletleri’nin Amacı Nedir?

Amerika Birleşik Devletleri’nin tek bir derdi ve tek bir hedefi var; Orta Doğu’yu kan gölüne çevirip, iç savaşlar çıkarmak ve tüm Orta Doğu’yu kuşatarak, toprakları ele geçirmek. Yani kısacası Amerika Birleşik Devletleri’nin tek gayesi; Orta Doğu’da bulunan devletleri parçalayıp, yok etmektir. Bunun başka bir açıklaması olamaz.

İsrail’in Gerçek Amacı Nedir?

Amerika Birleşik Devletleri ile el ele, kol kola, omuz omuza vererek, Orta Doğu’da Büyük İsrail Hükümeti kurmak ve Orta Doğu’ da hakimiyet sağlamak için yıllardır uğraş veren İsrail, Amerika Birleşik Devletleri’nin gücü ile Filistin’i ve Gazze’yi yıkıp, döküyor. 

Türkiye Cumhuriyeti Devleti Çok Dikkatli Olmak Zorundadır. ..

Orta Doğu’da ki devam eden savaşların içine çekilmeye çalışılan Türkiye Cumhuriyeti Devleti, özellikle de dış politikada çok dikkatli olmak zorundadır. Kesinlikle tahriklere kapılmamak gerekiyor. Türk Milleti olarak tedbirli olmalıyız. Her türlü saldırı karşısında temkinli olmak ve tetikte kalmak zorundayız. Olası bir çalışmada her şeye hazır olmak lazımdır. 

Unutmayalım!!! “Her Türk asker doğar ” 

Bizler ordumuzu, “Peygamber ocağı”, askerlik görevinide ” Vatan Borcu ” olarak biliriz. 

Türk insanı erkeği ve kadını ile savaşçı bir millettir. Türk insanının bu özelliğini Kurtuluş Savaşı’n da ve FETÖ örgütünün darbe girişiminde bulunması esnasında bizzat yaşadık ve gördük. Bu millet asil bir ırkın mensubudur. Canını feda eder, ama devletini , bayrağını düşmanlara ve hainlere teslim etmez. Bilmeyenlere hatırlatalım dedik. 

Ama unutmayalım ki, Türkiye Cumhuriyeti Devleti olarak, özellikle savunma sanayisi olarak çok ama çok güçlü olma zorunluluğumuz var. 

Saygılarımla!

Ayhan Yalçın 

Gazeteci, Yazar, Köşe Yazarı , 2019 seçimlerinde Kandıra Belediye Başkan Aday Adayı, Sivil Toplum Lideri, Siyasetçi , İşletmeci, Satış Pazarlama uzmanı, Yaklaşık 50 farklı alanda eğitim ve sertifika sahibi, Eğitimci, Danışman, Genel Müdür, CEO

YORUM YAP