DOLAR 32,7154 % 1.35
EURO 35,0066 % 0.26
STERLIN 41,4961 % 0.57
FRANG 36,7316 % 1.7
ALTIN 2.448,82 % 2,42
BITCOIN 66.325,99 -0.563

Aktürk ve Ertürk ailelerinin mutlu günü

Yayınlanma Tarihi : Google News
Aktürk ve Ertürk ailelerinin mutlu günü
0

Gazeteci-Yazar Müslüm Aktürk’ün kızı Coğrafya Öğretmeni Sena Aktürk, İş İnsanı Yılmaz Ertürk’ün oğlu Uçak Mühendisi Yusuf Ertürk ile evliliğin ilk adımını atarak nişanlandı.

Nişan, Ramada By Wynham Mersin Otel’de aile fertlerinin katıldığı sade bir törenle gerçekleşti.

Genç çiftlerin nişan yüzüklerini takan Eğitimci-İş İnsanı Bilal Tekin, “Her ikisinin de çocukluklarını; kültür, düşünce ve manevi anlamda aynı çizgide olduklarını biliyorum. Sena ve Yusuf’un arasındaki muhabbet Peygamber Efendimiz (SAV) ile Hz. Ayşe annemiz ve diğer analarımız arasındaki muhabbetler gibi olsun inşallah. Cennette de bir olsunlar ve bugünleri yad etsinler” dedi.

Sena Aktürk’ün babası Müslüm Aktürk ise, “Çocuklarımızın mürüvvetlerini görmekten elbette mutluluk duyuyoruz. Eşimin kız isteme sırasında dediği gibi diğer çocuklarımız İbrahim, Tuba ve Kadir’in evlenip evden ayrılmaları sırasında yalnız kalmadığımız için teselli buluyorduk. Şimdi biraz duygulanıyoruz çünkü Sena’dan sonra kendimizi yalnız hissedeceğiz. Ancak Allah’ın izniyle isabetli bir seçim olduğuna inandığımız için mutluyuz. Bizleri yeni dünürlerimizle tanıştıran eski dünürlerimize de ayrıca çok teşekkür ediyoruz” ifadesini kullandı.

İlk çocuklarını nişanladıkları için mutlu olduklarını Yusuf Ertürk’ün babası Yıldırım Ertürk, “İkinci mutluluğumuz ise böyle bir aile ile tanıştığımız için olmuştur. Rabbim tamamına erdirsin. Bizleri yalnız bırakmayıp nişan törenimize katılan bütün davetlilerimize teşekkür ederiz, Allah razı olsun” diye konuştu. 

Genç çiftler de başta çekirdek aileleri olmak üzere bu mutlu günlerinde yanlarında olan herkese teşekkür ettiler.

Ramada By Wynham Mersin Otel’de nişan töreni için kendilerine çok güzel bir ortam sağlandığını belirten genç çiftler, “Kendimizi ev ortamında gibi hissettik. Başta otel sahibi Sayın Yalçın Karagülle’ye otel müdürü Sayın İlker Gök’e, DJ ve programın sunuculuğunu yaparak törenimize önemli katkı sunan aynı Piyanist-Şantör Sayın Mesut Arapoğlu ve konuklarımızı en iyi şekilde ağırlamaya gayret gösteren diğer personele çok teşekkür ederiz” dediler.  

Bu arada, nişan törenine katılmak üzere İzmir’den yola çıkan konuklarla sabah kahvaltısında bir araya gelindi.  

YORUM YAP

Ali Aksakal 24 Nisan 2023 / 21:55 Yanıtla

Yeni çiftlere saadetler diler, böyle güzel çiftleri yetiştiren ailelerini kutlarım. Allah mesut etsin.

    Müslüm Aktürk 24 Nisan 2023 / 22:05 Yanıtla

    Çok teşekkür ederiz Ali hocam, Allah razı olsun. Rabbim bekar gençlerimize de nasip etsin.

Mehmet Fethi AKTÜRK 24 Nisan 2023 / 22:59 Yanıtla

Gençlerimize ömür boyu mutluluklar dilerim.

Müslüm Aktürk 24 Nisan 2023 / 23:02 Yanıtla

Amin. Allah razı olsun.