DOLAR 32,2061 % 0
EURO 35,0499 % 0.08
STERLIN 41,0117 % 0.23
FRANG 35,4241 % 0.04
ALTIN 2.516,21 % 0,62
BITCOIN 68.601,75 2.851

Barış Gümüş’ten teşkilata çıkarma

Yayınlanma Tarihi : Google News
Barış Gümüş’ten teşkilata çıkarma
0

MHP Isparta Belediye Başkan Aday Adayı Barış Gümüş, partisinin il ve merkez ilçe teşkilatı ile KAÇEP ve Ülkü Ocakları’nı ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundu. Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaretlerde konuşan Gümüş, “Ayrışmadan, ayrıştırmadan, Isparta için canla başla çalışacağımıza söz veriyoruz” dedi. Gümüş, değerlendirmelerinde ‘güçlü teşkilat’ vurgusu yaptı.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Isparta Belediye Başkan Aday Adayı Barış Gümüş, aday adaylığı sürecinde ziyaretlerine partisinin il ve merkez ilçe teşkilatları ile KAÇEP ve Ülkü Ocakları’nı ziyaret ederek başladı.

Beraberinde MHP eski il başkanlarından Erdoğan Cabıoğlu, Milletvekili Adaylarından Erhan Kubilay ve kalabalık bir partili grupla ziyaretlerini gerçekleştiren Gümüş’ün ilk durağı İl Başkanı A. Önder Topçu’nun makamı oldu. İl Başkanı Topçu’nun kapıda karşıladığı Gümüş ve beraberindeki heyetle uzun süre sohbet eden Topçu, “Seçim sürecinin aday adaylarımıza, teşkilatımıza, şehrimize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum. Milletimizi sevindireceğiz, liderimizi sevindireceğiz. Buna inancım sonsuz. Çalışılınca, milletimize dokununca kazanılıyor. Çalışacağız ve milletimize dokunacağız. Aramızda kırgınlıklar olabilir, tartışmalar olabilir. Ama bu kapıdan çıkarken birbirimize sarılarak çıkarız. İşte inşallah Isparta Belediyesi’ni de bu noktaya getireceğiz” dedi.

ISPARTA İÇİN CANLA BAŞLA…

Belediye Başkan Aday Adayı Barış Gümüş de “Bizim yarım kalan bir hikayemiz var. Ülkücü işini, hikayesini yarım bırakmaz. İnşallah bu seçimlerde büyük zaferlere imza atacağız. Ben buradan bir kez daha ifade ediyorum. Aday adaylığı süreci nasıl noktalanırsa noktalansın, hangi kardeşimiz ya da büyüğümüz aday gösterilirse gösterilsin 31 Mart akşamına kadar canla başla çalışacağız. Isparta için, partimiz için canla başla çalışacağız. Ayrıştırmayacağımıza, ötekileştirmeyeceğimize söz veriyoruz” diye konuştu.

BİZİM İTTİFAKIMIZ BİRBİRİMİZLE

Gümüş, “Partimizin 4 belediye başkan aday adayı var. Şimdi, bizim ittifakımızın parti içinde birbirimizle ittifakımız. Bu sürecin sonunda adayımız hangimiz olursa olsun, 31 Mart gecesine kadar cansiperane bir şekilde çalışacağız. Bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın” ifadelerini kullandı.

GÜÇLÜ BİR TEŞKİALTIMIZ VAR

Belediye Başkan Aday Adayı Barış Gümüş, İl Başkanı Topçu’nun ardından Merkez İlçe Başkanı A. Oğuzhan Pesen’in makamına geçti. Burada da samimi ve içten bir sohbet ortamında gerçekleşen ziyarette konuşan Gümüş, “Yeni görevinizin hayırlar getirmesini diliyorum. Allah size ve ekibinize güç versin. Zorlu bir süreçte önemli bir görevi üstlendiniz. Hep birlikteyiz ve çok şükür güçlü bir teşkilatımız var. İl Başkanımızla, Merkez İlçe Başkanımızla, Milletvekilimizle ve teşkilatımızın tüm kademeleriyle güçlü ve başarılı bir teşkilat yapımız var. Bu seçim sürecinde de inşallah bu güçlü teşkilatın kazanımlarını göreceğiz” dedi.

MHP BELEDİYECİLİĞİ İÇİN…

MHP Merkez İlçe Başkanı A. Oğuzhan Pesen de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek “Çıktığınız bu yolda başarılar diliyorum. Seçim sürecinde ve sonrasında teşkilat olarak canla başla çalışacağız. Isparta’da MHP belediyeciliği için gecemizi gündüzümüze katacağız” diye konuştu.

KAÇEP’LE GURUR DUYUYORUZ

Barış Gümüş ve beraberindekiler daha sonra MHP KAÇEP Sorumlusu Fatma Karaaslan Cigalı ve yönetimini ziyaret etti. Barış Gümüş, “KAÇEP’in çalışmalarını yakından takip ediyorum. Gerçekten yüreklere dokunan, insanımıza dokunan çalışmalara imza atıyorsunuz. Bu anlamda teşkilatımızın en önemli kademelerinden birisi KAÇEP’dir. Biz de elimizden geldiğince sizlerin yanında olacağımızı belirtiyoruz” dedi.

KAÇEP Başkanı Fatma Karaaslan Cigalı da çalışmaları anlatarak, “Sosyal projeler ile çalışmaya devam ediyoruz. İnşallah daha fazlasını da yapacağız. Isparta’da kadın ve özel gereksinimli bireylerle ilgili ciddi projelere ihtiyaç var. Özel çocuklarımızla ilgili, engelli vatandaşlarımızla ilgili, kadınlarımızla ilgili önemli işler yapılması gerekiyor. Sizlerde inşallah o koltuklara oturduğunuzda bu projelere kulak vermenizi istiyoruz” dedi.

Gümüş, söz konusu kesimlerle ilgili projeler hazırladıklarını ve görevin nasip olması durumunda da emirlerinde olacaklarının sözünü verdi.

ÜLKÜ OCAKLI OLMAK EN BÜYÜK GURURUM

Beledidye Başkan Aday Adayı Barış Gümüş ve beraberindeki heyetin son durağı ise Ülkü Ocakları oldu. Geçtiğimiz günlerde göreve getirilen Ülkü Ocakları Başkanı Alperen Anıl’a görevinde başarılar dileyen Gümüş, “1993 yılında rahmetli Babam Özbay Gümüş’ün iftar programı için götürdüğünde kapısından girdiğim Ülkü Ocakları’ndan bir daha ayrılmadım. Benim için büyük bir gurur. O heyecanı şimdi bile hissediyorum. İnşallah başarılı çalışmalara imza atacaksınız. Bizler de her koşulda sizlerin yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

Ülkü Ocakları Başkanı Av. Alper Anıl da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek “Ülkü Ocakları bir eğitim, kültür yuvası olarak gençlerimizin hizmetinde olacak. Bu bir bayrak yarışı, bugün de bu görev bize verildi. Layıkıyla yerine getirmeyi Allah nasip eder inşallah. Size de çıktığınız bu yolda başarılar diliyorum” dedi.

Karşılıklı görüş alışverişinin ardından ziyaret sona erdi.   

Kaynak: Bora Tüfekli

YORUM YAP