DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

BAŞKAN NİHAT ÇİFTÇİ: “SORUNSUZ BİR BAYRAM İÇİN TÜM EKİPLERİMİZ İLE SAHADAYIZ”

Yayınlanma Tarihi : Google News
BAŞKAN NİHAT ÇİFTÇİ: “SORUNSUZ BİR BAYRAM İÇİN TÜM EKİPLERİMİZ İLE SAHADAYIZ”
0

Karaköprü Belediyesi Kurban Bayramı’nda herhangi bir sıkıntı yaşanmaması için hazırlıklarını sürdürürken, Başkan Av. Nihat Çiftçi ilçedeki kurban satış yerlerini ziyaret ederek besiciler ve vatandaşlarla bir araya geldi

İlçe genelinde belirlenen 14 adet kesim alanında temizlik işleri ekipleri yıkama ve dezenfekte işlemleri gerçekleştirerek vatandaşların temiz bir ortamda dini vecibelerini olan kurban kesimi yapması için gerekli çalışmaları yapıyor. Kurban satış alanında ise satış yapan besicilerin ve kurban alacak vatandaşların herhangi bir sorun yaşamaması için zabıta ekipleri sürekli olarak alanda bulunuyor.

BAŞKAN NİHAT ÇİFTÇİ KURBAN SATIŞ ALANLARINI GEZDİ

Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi de ilçedeki kurban satış alanlarını ziyaret ederek satış yapan besiciler ve vatandaşlarla buluştu. Tek tek tüm vatandaşlarla tokalaşıp bayramlarını şimdiden kutlayan Başkan Nihat Çiftçi, vatandaşların ve besicilerin taleplerini de dinleyerek çözüm için ilgili birimlere iletti.

135 satış yerinin olduğu kurban satış herhangi bir sorun yaşanmaması için tüm tedbirleri aldıklarını belirten Başkan Çiftçi, “Büyük bir kurban satış alanımız var, burada vatandaşlarımızın kolaylıkla kurbanlıklara erişimini sağlamak istedik. Alandaki su, elektrik ve lavabo ihtiyaçları da karşılandı ve hem besicilerin hem de vatandaşlarımızın bu alanda sorun yaşamaması noktasında tüm çalışmaları gerçekleştirdik” diye konuştu.

‘KESİM ALANLARINDA HİJYENİ SAĞLAMAK İÇİN ÇALIŞIYORUZ’

İlçede her mahalledeki semt pazarlarını kurban kesim alanı olarak belirlediklerini ifade eden Başkan Nihat Çiftçi, vatandaşların hijyenik bir ortamda kesim yapması için temizlik çalışmaları yürütüldüğünü dile getirdi.

Başkan Nihat Çiftçi şu ifadeleri kullandı: “Kesim alanlarımızda da hem öncesinde hem de bayram günü herhangi bir olumsuzluk yaşanmaması için tedbirlerimizi aldık. Temizlik ekiplerimiz tüm kesim alanlarında gerekli hijyen çalışmalarını yürütüyorlar. Bayram boyunca da kesim alanlarının temizliğini gerçekleştiren ekiplerimiz hazır bulunacaklar.”

‘HUZURLU BİR BAYRAM GEÇİRİLMESİNİ DİLİYORUM’

“İnşallah Şanlıurfa’mız, Karaköprü’müz huzur içerisinde bir bayrama girer ve kurbanlarını sorunsuz bir şekilde keserler. Bu bayram insanlar için huzur ve mutluluk olsun, kırgınların barışmasına vesile olsun. Tüm vatandaşlarımıza huzur içerisinde güzel bir bayram diliyorum.”

Karaköprü Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ve Zabıta Müdürlüğü ekipleri Kurban Bayramı boyunca vatandaşların sorunsuz bir bayram geçirmesi için sahada olacak.

 

 

 

 

Foto Galeri


Facial mask
 
Facial mask
 
Facial mask
 
Facial mask
 
Facial mask
 
Facial mask
 
Facial mask
 
Facial mask

YORUM YAP