DOLAR 32,2231 % 0.05
EURO 35,1307 % 0.12
STERLIN 40,9266 % 0.06
FRANG 35,4585 % 0.14
ALTIN 2.506,23 % 0,22
BITCOIN 66.392,66 -0.686

Geliyor Gelmekte Olan. Kandıra’mızın İstediği Ve Desteklediği Bir Başkan; Doçent Doktor, Harun Öztaş Başkan;

Yayınlanma Tarihi : Google News
Geliyor Gelmekte Olan. Kandıra’mızın İstediği Ve Desteklediği Bir Başkan; Doçent Doktor, Harun Öztaş Başkan;
0

Geliyor Gelmekte Olan. Kandıra’mızın İstediği Ve Desteklediği Bir Başkan; Doçent Doktor, Harun Öztaş;

Yerel seçimlere çok az bir süre kala, aday adayları bir bir aday olmaya başladı. Hem başkan adaylarını, hem de seçmenleri büyük bir heyecan sardı. İl ve ilçelerde başkan aday adayları il ve ilçe başkanlığına giderek, başvuru evraklarını teslim ediyor. Hatta kimi başkan aday adayları evraklarını teslim ederek, belediye başkan adaylığını resmen kamuoyuna duyurdu.

Başvuru yapanlardan birisi de Doçent Doktor, Harun Öztaş. 

Kocaeli- Kandıra Belediye Başkan Aday Adayı olarak ilk başvuruyu Doçent Doktor, Harun Öztaş yaptı. Oldukça kalabalık bir ekiple, halkın alkışları eşliğinde AK PARTİ Kandıra İlçe Başkanlığı’na gelen Doçent Doktor, Harun Öztaş, başvurusunu yaparak, Kandıra Belediye Başkanı olmak için çalışmalarına başladı. 

Zaten yıllardan beri Kandıra’da halkın gönlünde taht kuran, halkın hizmetkarı olan, özel çocuklara eğitim kadrosu ve danışmanları ile eğitimler veren, Kandıra halkının çok yakından tanıdığı ve çok sevdiği Doçent Doktor, Harun Öztaş, bu defa Kandıra Belediye Başkanı olarak hizmet etmek ve halkın dertlerini gidermek için ve halkın hizmetkarı olmak için canla başla çalışıyor. 

Uzun yıllardır Kandıra merkezde bulunan ÖZEL HARUN ÖZTAŞ Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’nde uzman eğitim kadrosu ile özel çocuklara eğitimler veren Doçent Doktor Harun Öztaş, hem Sakarya halkının, hem Kandıra halkının (bunlara köyler dahil), kısacası herkesin hocası, abisi, amcası ve kardeşi oldu. Hatta ve hatta herkesin evladı oldu. İnşallah şimdi de herkesin Belediye Başkanı olacaktır. Buna inancımız tamdır.

Şimdi Doçent Doktor, Harun Öztaş’ı bir tanıyalım;

Doçent Doktor, Harun ÖZTAŞ Kimdir?

Gelin Doçent Doktor, Harun Öztaş’ın kendi kaleminden Doçent Doktor, Harun Öztaş’ı anlatalım;

Okan Üniversitesi’nde akademisyen olarak görev yapmakta olup, yüksek lisans öğrencisilerine dersler vermekteyim. 

Genel Psikoloji Doktoramı Azerbaycan Odlar Yurdu Üniversitesi’nde yaptım. 

Ayrıca Doçentlik çalışmalarımı da aynı üniversiteside tamamlayarak,’ Doçentlik” unvanını aldım. 

Daha sonra farklı üniversitelerde ve farklı alanlarda eğitimime devam ettim. Sırasıyla eğitim aldığım üniversiteler ve bölümler;

İsviçre Montreux Swiss Business School Master Of Busıneess Admınstratıon (Yüksek lisans)

Uluslar arası Ahmet Yesevi Üniversitesi Eğitim Yönetimi ve Denetimi Yüksek lisans (Master)

Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi ( lisans)

Anadolu Üniversitesi Adalet Bölümü ( önlisans)

Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi İktisat (lisans)

İstanbul Üniversitesi Çocuk Gelişimi (lisans)

Karadeniz Teknik Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği (lisans)

Bir de psikoloji üzerine yazılmış bir kitabım var.

Bununla birlikte ondan fazla uluslararası konferanslarda konuşmacı olarak katıldım. 

Ayrıca birçok bilimsel dergilerde makalelerim yayınlandı. 

Eğitim hayatımın yanı sıra Kocaeli’nin şirin ilçesi olan Kandıra’da , 2011 yılı itibariyle eğitim vermekte olduğumuz, Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi ‘nde Kurucu Müdür olarak görev yaptım.

Öncelikle almış olduğu eğitimler için Doçent Doktor, Harun Öztaş’a Maşallah Maşallah diyelim. Türkiye’de kaç tane insanda böyle bir özgeçmiş ( CV) var. Ben 55 yaşına geldim, böyle bir özgeçmiş ( CV) hiçbir zaman görmedim ve duymadım. O yüzden de Kandıra’lı olarak Kandıra’mıza Doçent Doktor, Harun Öztaş gibi bir başkan gerekiyor. 

Doçent Doktor, Tahir Büyükakın Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı olarak görev yapmaktadır. Sanırım tekrar aday olacaktır. Lakin çok yakın zamanda Profesör unvanını alacak olan Doçent Doktor, Harun Öztaş Kandıra’mızın ilk ve tek Profesörü olarak tarihe geçecektir. 

Bizler de Kandıra’nın evladı olarak Doçent Doktor, Harun Öztaş’a Belediye Başkan Aday Adayı sürecinde üstün başarılar diliyor, Kandıra Belediye Başkanı olarak görmek istiyoruz. Hem de canı gönülden istiyoruz. 

Saygılarımla arz ediyoruz. 

Ayhan Yalçın 

Gazeteci, Yazar, Köşe Yazarı , Yorumcu, 2019 seçimlerinde Kandıra Belediye Başkan Aday Adayı, Sivil Toplum Lideri, Siyasetçi , İşletmeci, Satış Pazarlama uzmanı, Yaklaşık 50 farklı alanda eğitim ve sertifika sahibi, Eğitimci, Danışman, Genel Müdür, CEO

( Ben Yalnızca Haddimi Bilirim )

YORUM YAP