DOLAR 32,2051 % 0.07
EURO 34,8832 % 0.02
STERLIN 41,0200 % 0.18
FRANG 35,2276 % 0.1
ALTIN 2.414,79 % 0,20
BITCOIN 67.559,74 -2.233

Hilvanlılar Derneği yeni yerinde

Yayınlanma Tarihi : Google News
Hilvanlılar Derneği yeni yerinde
0

Mersin Hilvanlılar Derneği, İstiklal Caddesi’ndeki yeni yerine taşındı.

Dernek Başkanı Ali Taşdirek, hemşehrilerine daha iyi hizmet vermek ve kendilerini ziyarete gelen misafirleri daha güzel şekilde ağırlayabilmek amacıyla yeni yerlerine taşındıklarını söyledi. Yeni yerlerindeki ilk toplantılarında dostlarını da bir arada görmek istediklerini belirten Taşdirek, bu amaçla kendisinin de yer aldığı Aktif İş İnsanları grubunu davet ettiklerini kaydetti. Aktif İş İnsanları grubunda bulunan Artvinliler Derneği’nin Kurucu Başkanı Şerafettin Bilgili’nin bir yakınını kaybettiğini hatırlatan Ali Taşdirek, Şerafettin Bilgili’ye başsağlığı diledi.  

Hilvanlılar Derneği Başkanı Ali Taşdirek, Şerafettin Bilgili’nin yakını ve vefat eden bütün Müslümanlar için dua etti ve Kuran’ı Kerim okudu.

Anadolu Gazeteciler Platformu Yüksek İstişare Kurulu Üyesi ve KKTC Başkanı Mehmet Kolbudak ise katılımcılara teşekkür ederek, Hilvanlılar Derneği’nin yeni yerinin hayırlara vesile olmasını diledi. Kolbudak, Şerafettin Bilgili’ye de başsağlığı dileğinde bulundu.

Şerafettin Bilgili ise, taziye nedeniyle Hilvanlılar Derneği Başkanı Ali Taşdirek’e ve taziye için gelenlere teşekkür etti.

Toplantı, Hilvanlılar Derneği Başkanı Ali Taşdirek’in konuklara yemek ikramı ile sona erdi.

Fotoğraf: Ahmet Söyler

YORUM YAP