DOLAR 32,2053 % -0.22
EURO 35,1156 % -0.22
STERLIN 41,0337 % -0.05
FRANG 35,4067 % -0.62
ALTIN 2.500,70 % 1,40
BITCOIN 66.747,13 -0.11

İSRAİL VE VADEDİLMİŞ TOPRAKLAR

Yayınlanma Tarihi : Google News
İSRAİL VE VADEDİLMİŞ TOPRAKLAR
0

Şevket Demir yazdı…

İsrail 1948 yılında bir terör örgütüyken İngilizlerin ve batılıların silahlı desteğini alarak bugün izlediğimiz vahşeti yaparak Filistinlilerin toprağını işgal ederek İsrail devletini kurdu.

Dünyayı yöneten Yahudilerin amacı ve hayali Arz-ı Mevud’u (vaad edilmiş topraklar) ele geçirmektir.

Türkiye’nin 12 vilayetinin de içinde bulunduğu Nil nehri ile Fırat nehri arasındaki topraklar Yahudiler için ele geçirilmesi gereken kutsal topraklardır.

Bunlar Ortadoğu’ya saldıkları ajanları ve para ile satın aldıkları yönetimler ve örgütler ile bunu adım adım yapmaktadırlar.

Ortadoğu’da etnik kimlik ve mezhepleri birbirine kışkırtarak Irak devletini üçe böldüler, Suriye’yi üçe böldüler, Yemen’i ve Libya’yı böldüler, İran’a ambargo uygulayarak güçsüzleştirmeye, bölmeye ve yıkmaya çalışıyorlar. Daha sonra hedeflerinde Türkiye vardır.

Gazze’nin direniş mücadelesi tüm Müslümanların mücadelesidir. Gazze yıkılıp işgal edilirse önce Suriye’yi işgal daha sonra Arz-ı Mevud’u gerçekleştirmek için İran’ı parçalayıp bölmek ve daha sonra hedefin Türkiye olacağından şüpheniz olmasın.

Medeni (!) ABD ve Batı İsrail’e tüm teknolojik silahları ile Müslüman sivil Gazze halkını yok etmek için desteklerken kınama mesajları dışında hiçbir tepki vermeyen birlik olamayan Müslüman ülkelerin kukla liderlerinin aynı akıbeti yaşayacaklarından şüphe yoktur.

Bunlar öncelikle ülkelerin etnik kimliklerini mezheplerini düşünce farklılıklarını birbirine düşman ederek “Böl, parçala ve yönet” taktiğini uygulamaktadırlar ve bunda da başarılı oluyorlar.

Biz Kurtuluş Savaşını Türk, Kürt, Zaza, Arap, Laz, Çerkez, Alevi ve Sünni ayırımı yapmadan birlik ve beraberlik içinde ve omuz omuza milyonlarca şehit vererek Türkiye Cumhuriyetini kurduk.

Gazze, Suriye, Irak, Yemen, Libya’da olanların ülkemizde yaşanmasını istemiyorsak ayrıştırıcı söylemlerden vazgeçilmeli birlik, beraberlik ve kardeşliğimizi pekiştirmeliyiz.

Ülkemizde etnik kimlik ve mezhep ayrımcılığı yapanlar ülkemizi bölmek isteyen siyonistlere uşaklık yapmaktadırlar. Bunu kim yapıyorsa da HAİNDİR.

Hepimiz bir gemide yaşıyoruz ve gemi su alırsa hepimiz aynı akıbeti yaşayacağız.

Parçalanmış hiçbir ülkenin bağımsız ve güçlü olamayacağı gibi ABD ve Batının kölesi ve köpeği olacağı da aşikardır.

Emperyalizme ve siyonizme karşı birlik ve beraberliğe daha fazla ihtiyaç duyduğumuz bu zamanlarda farklılıklarımıza daha fazla sahip çıkmalıyız.

Bir ülke sımsıkı birbirine bağlı olmayı bildikçe yeryüzünde dağıtabilecek hiçbir güç düşünülemez.

Şairimiz M. Akif Ersoy diyor ki;
Sahipsiz olan vatanın batması haktır. Sen sahip olursan bu vatan batmayacaktır.

Allah vatanımıza, milletimize zeval vermesin. (Amin)

Şevket Demir
13.11.2023

YORUM YAP