DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

İzmir 1. Bölge Bağımsız Milletvekili Adayı Ferhan Ademhan: ENGELLERİ BERABER AŞACAĞIZ

Yayınlanma Tarihi : Google News
İzmir 1. Bölge Bağımsız Milletvekili Adayı Ferhan Ademhan: ENGELLERİ BERABER AŞACAĞIZ
0

İzmir 1. Bölge Bağımsız Milletvekili Adayı Ferhan Ademhan ve İzmir Konfederasyonu Genel Başkanı, seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerine devam ediyor.

İzmirlilerin Ramazan Bayramını kutlayan Ademhan, “Ne engeller ne de imkânsızlıklar bayram coşkusuna gem vuramaz. Ramazan Bayramınız kutlu olsun. Gönüller bir oldukça tüm engelleri ve imkânsızlıkları beraber aşacağız.” dedi.

İzmir’den bağımsız olarak seçime girme kararını da açıklık getiren Ferhan Ademhan, yaptığı açıklamada şunları söylemişti:

Herhangi bir partinin üyesi değilim, adaylık sürecinde aday adaylığı için hiçbir siyasi partide müracaatım yok. Çünkü İzmir Konfederasyonu’ndaki arkadaşlarımdan Boşnak göçmen kardeşlerimizden, Roman kardeşlerimizden Mardinli, Doğu ve Güneydoğulu bir adayın seçilecek sıralarda olmayışı, İzmir’de iş yapan İzmir’de yaşayan ilk sıralarda kimsenin olmaması, yapılan bu yanlışlara ‘dur’ demek için bağımsız aday oldum. Ben Ferhan Ademhan, Ankara’nın adayı değil İzmir’in adayı, sizin adayınızım. PARTİLERDEN BAĞIMSIZ, İZMİR’E BAĞIMLI ADAYIM.”

YORUM YAP