DOLAR 32,2177 % 0.08
EURO 34,8417 % -0.05
STERLIN 40,9470 % 0.1
FRANG 35,2480 % 0.11
ALTIN 2.412,24 % 0,10
BITCOIN 67.754,01 -2.382

KILIÇ KININDAN ÇIKTI MI, UCU KANLANMADAN KININA GİRMEZZZ…

Yayınlanma Tarihi : Google News
KILIÇ KININDAN ÇIKTI MI, UCU KANLANMADAN KININA GİRMEZZZ…
0

İslam dininin son Peygamberi , Müslümanlara gönderilen son Peygamber olan Yüce Peygamberimiz Hz. Muhammed ( S.A.V) , İstanbul Fethi için, “Elbette Konstantiniyye fethedilecektir. Onu fetheden komutan ne güzel komutan, o ordu ne güzel bir ordudur.” 

Yüce Peygamberimiz Hz. Muhammed’in ( S.A.V) Müslümanlara müjdelediği fetih, Osmanlı Hükümdarı Fatih Sultan Mehmet ve anlı şanlı Osmanlı Ordusu tarafından gerçekleşmiştir.

Tüm Dünya’ nın Gözü Türkiye’de. 

Yıllardan beri Türkiye’yi karıştırmaya çalışan ve ülkemizi ele geçirmek için her yolu deneyen düşmanlar, bu kirli emellerine ulaşmak için kendi aralarında ittifak kuruyorlar. 

Açıkçası tekrar Haçlı Ordusu’nu kurmak ve Haçlı Seferleri’ni başlatmak için çalışmalar yapıyorlar. Orta Doğu’da ki çatışmalar bunun en büyük ispatı değil mi?

Tüm Dünya ülkeleri Türkiye’yi karşısına almış ve sürekli olarak ülkemize saldırılar yapıyor, terör örgütlerine destek veriyor, ekonomik olarak baskılar yapıyor ve ekonomimizin çökertilmesi için manipülasyon ve spekülasyon yapıyorlar. 

Yani Türkiye, yıllardan beri Amerika Birleşik Devletleri başta olmak üzere , tüm ülkelerin iştahını kabartıyor. Maalesef ülkemizde hiç bir zaman savaş bitmedi ve bitmiyor. Ya içimizdeki düşmanlar, ya terör örgütleri, ya da sınır ötesi savaşlar… Türkiye Cumhuriyeti Devleti olarak hiçbir zaman rahat bir nefes alamıyoruz. Sürekli olarak ama sürekli olarak ülkemizde bir çatışma var. 

Osmanlı Devleti’nin düşmanlar tarafından kuşatılmasından sonra, ülkemizin kurtarılması için lider bir komutana ve kahraman bir orduya sahip olması gerekiyordu. Daha sonra bir yiğit, bir kahraman ve bir komutan ortaya çıktı ; Yedi düvele meydan okuyan, başkomutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk…

Gazi Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde, silah arkadaşları ve anlı şanlı Türk Milleti ile, anlı şanlı kahraman Türk ordusu ile yıllarca süren Kurtuluş Savaşı’n da düşmanları püskürten, dağıtan, denize döken , ayrıca düşmanları yurdumuzdan atıp, Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ni bizlere emanet eden, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, silah arkadaşlarına ve kahraman Mehmetçiklerimize minnettarız. 

Peki Bizler Ülkemize Sahip Çıkabilmek İçin Ne Yaptık?

Yüce Türk Milleti olarak, ülkemize gelecek her türlü saldırıları önlemek için, her an eli tetikte bekliyoruz. Hem kendi ülkemizi korumak için, hem de yetimlerin, hem de darda kalanların, hem de mazlumların umudu olarak her cephede savaşıyoruz. Türkiye Cumhuriyeti Devleti olarak, ülkemizden yardım talep eden, ülkeleri işgal edilmiş tüm kardeşlerimize askeri gücümüzle yardımına koşuyor ve onlara maddi manevi olarak destek veriyor, bununla birlikte erzak, ilaç ve giyim yardımı yapıyoruz. 

Olası Bir Operasyonda Herkesin Eli Silah Tutmalıdır…

Allah korusun, olası bir çatışmada özellikle gençlerimizin silah kullanmayı bilmesi ve silahlara hakim olması gerekiyor. Çünkü Kurtuluş Savaşı’n da ve Milli Mücadele’ de eli silah tutan herkes orduya çağrıldı; Genç ve yaşlı demeden, erkek ve kadın ayrımı yapmadan silah kullanabilen herkes orduya alınmış ve cepheye gönderilmişti.

Yüce Allah, bu ümmete Osmanlı Devleti’nin kudretli, cesaretli padişahları gibi, Osmanlı Devleti’nin anlı şanlı ordusu gibi, Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ni kuran Gazi Mustafa Kemal Atatürk gibi lideri ve silah arkadaşları gibi komutanları, anlı şanlı, kahramanlık destanı yazan Yüce Türk Ordusu gibi orduya tekrar sahip nasip etsin inşallah. Aminnn…

Türk’ler, klavye delikanlılığı yapmayı sevmez. 

Türk’ler , ” Kılıç kınından çıktı mı, ucu kanlanmadan kınına girmez” der, hiçbir şeyden korkmaz. 

Türk’ler, silahını kılıfından çıkarttığı zaman, düşmana ateş etmeden, düşmanı yok etmeden silahını kılıfına koymaz. 

Türk’ler sahte kabadayılığı ve şaka yapmayı sevmez. Kızdığı zaman önünde hiçbir güç duramaz. 

“Türkler savaşmaya başlarsa şeytanı cehennemde esir alır” Bu sözü kimse hafife almasın. Kimse haddini aşan sözler söylemesin. Kimsenin gözü Türkiye’nin topraklarında olmasın. Türkiye’nin topraklarında gözü olanların gözünü oyarız evelallah…

Yalnız şunu asla unutmayalım!

“Türk’ün Türk’ten Başka Dostu Yoktur ”

Saygılarımla!

Ayhan Yalçın 

Gazeteci, Yazar, Köşe Yazarı , 2019 seçimlerinde Kandıra Belediye Başkan Aday Adayı, Sivil Toplum Lideri, Siyasetçi , İşletmeci, Satış Pazarlama uzmanı, Yaklaşık 50 farklı alanda eğitim ve sertifika sahibi, Eğitimci, Danışman, Genel Müdür, CEO

YORUM YAP