DOLAR 32,2177 % 0.08
EURO 34,8417 % -0.05
STERLIN 40,9470 % 0.1
FRANG 35,2480 % 0.11
ALTIN 2.412,24 % 0,10
BITCOIN 67.754,01 -2.382

Özel Çocuklara Özel Eğitimler Vermek Gerekir. Hem De Bir Ömür Boyu… Tıpkı Harun Öztaş Özel Eğitim Ve Rehabilitasyon Merkezi Gibi…

Yayınlanma Tarihi : Google News
Özel Çocuklara Özel Eğitimler Vermek Gerekir. Hem De Bir Ömür Boyu… Tıpkı Harun Öztaş Özel Eğitim Ve Rehabilitasyon Merkezi Gibi…
0

Hangi işi, hangi mesleği ve hangi görevi yaparsak yapalım, işimizi, mesleğimizi ve görevimizi layıkıyla, sevgiyle ve aşkla yapmalıyız. Eğer mesleğimizi ve işimizi sevmezsek, asla başarılı ve mutlu olamayız. 

30 yıldan fazla bir süredir uluslararası şirketler dahil olmak üzere, bir çok alanda ve bir çok şirkette üst düzeyde yöneticilik yapmak nasip oldu. Hem işimde, hem de mesleğimde çok başarılı oldum. Başarılı olma sebebim; İşimi ve mesleğimi çok sevmekten geliyor. 

İşimi asla küçümsemem. İşimin gerektirdiği iş hacmini ve iş yoğunluğunu asla bahane etmem ve bahane bulmam. Dürüstlükten ve doğruluktan asla ayrılmam. Haramla, yalanla işim olmaz. Hiçbir zaman yoruldum demem ve asla da şikayetçi olmam. Yani işime ve mesleğime aşığım. 

Bir çok mesleği ve bir çok işi bir arada yapmaya çalışıyorum; İşletmecilik, yöneticilik, satış ve pazarlama, gazetecilik, köşe yazarlığı,danışmanlık ve siyaset… Evet, bu meslekleri ve bu işleri bir arada yapmak ve görevlerimi yerine getirmek hiç de kolay olmuyor. Ama çok şükür hepsini başarıyla ve büyük bir mutlulukla yerine getirmek nasip oluyor. Bazen geceleri üç saat uykuyla güne başlamak zorunda kalıyorum. 

Öğretmen ve okul müdürü bir babanın oğlu olarak, ayrıca öğretmenlik yapmış biri kişi olarak, oldum olası öğretmenlere karşı büyük bir sevgim ve büyük bir saygım vardır. O yüzden de Doçent Doktor Harun Öztaş’a sevgim ve saygım sonsuzdur. 

Ben tüm yazılarımı içimden geldiği gibi ve kalben yazıyorum. 

Yalnızca ben değilim işime ve mesleğine aşık olan. Tabi ki binlerce, hatta milyonlarca insan var. İşine ve mesleğine aşık olan. Örneğin Doçent Doktor Harun Öztaş gibi… Çünkü bir defa değil, defalarca kendi gözlerimle gördüm. Doçent Doktor Harun Öztaş’ın özel çocuklara olan ilgisini ve sevgisini. 

ÖZEL HARUN ÖZTAŞ ÖZEL EĞİTİM VE REHABİLİTASYON MERKEZİ’nin kurucu ortağı olan, İşletmeci, eğitimci, özverili çalışanları ile ön plana çıkan, ayrıca özel bir üniversitede yüksek lisans öğrencisilerine dersler veren Doçent Doktor Harun Öztaş, başarılı çalışmalarıyla ilgi odağı oluyor.

İnsanlar doğduğu gün itibariyle, bir şeyler öğrenmek için eğitim alırlar. Bu eğitimler bir ömür boyu sürmektedir. Bu eğitimler evde başlar, okullarda ve kurslarda devam eder. 

Özel Çocuklara Özel Eğitimler Vermek Gerekir…

İş te burada Doçent Doktor Harun Öztaş’ın görevi başlıyor. İşine ve mesleğine aşık olan Doçent Doktor Harun Öztaş, çok zor görevi yerine getirmek için yoğun bir mesai harcıyor. Özverili ve ekip çalışması ile özel çocuklara eğitimler veren Doçent Doktor Harun Öztaş ve öğretmen kadrosu ile özel çocuklarla bir bebek hassasiyeti ile ilgileniyor ve onları eğilerek, hayata hazırlıyorlar.

Sakarya merkezinde, ilçelerinde, köylerinde, aynı şekilde Kandıra merkezinde, ilçelerinde ve köylerinde bulunan eğitime muhtaç olan özel çocukları özel servislerle evlerinden tek tek alarak, Kandıra merkezde bulunan ÖZEL HARUN ÖZTAŞ ÖZEL EĞİTİM VE REHABİLİTASYON MERKEZİ’ ne getirilen özel çocuklar , gün boyu eğitimler alarak ve oyunlar oynayarak , işinde uzman öğretmenlerle eğitilmektedir. Ama bu yazıldığı kadar ve anlatıldığı kadar kolay ve basit değildir. 

Önümüzde yerel seçimlerde adı Kandıra Belediye Başkan Adayı olarak geçen, Kandıra’mızın sevilen insanı, tüm Kandıra’mızın çok yakından tanıdığı, eğitimci, siyasetçi Doçent Doktor Harun Öztaş, Kandıra Belediye Başkanlığını layıkıyla ve başarılıydı yerine getireceğinden hiç bir şüphemiz yoktur. 

Doçent Doktor Harun Öztaş, eğer Kandıra Belediye Başkanı olursa 32 yıllık uluslararası tecrübelerimizle Doçent Doktor Harun Öztaş’ın yanında olacağız. Doçent Doktor Harun Öztaş’ı asla yalnız bırakmayacağız. Her zaman başarılı olması için tüm hünerlerimizi gösterecek ve tecrübelerimizi Doçent Doktor Harun Öztaş’la paylaşmaktan onur ve gurur duyacağız. 

Saygılarımla!

Ayhan Yalçın 

Gazeteci, Yazar, Köşe Yazarı , 2019 seçimlerinde Kandıra Belediye Başkan Aday Adayı, Sivil Toplum Lideri, Siyasetçi , İşletmeci, Satış Pazarlama uzmanı, Yaklaşık 50 farklı alanda eğitim ve sertifika sahibi, Eğitimci, Danışman, Genel Müdür, CEO

 

YORUM YAP