DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Şuski 2023’te Sorunsuz Bir Altyapı İçin Çalıştı

Yayınlanma Tarihi : Google News
Şuski 2023’te Sorunsuz Bir Altyapı İçin Çalıştı
0

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi ŞUSKİ Genel Müdürlüğü, 2023 yılında alt yapı çalışmalarında Şanlıurfa’ya dolu dolu hizmetler sundu.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’ün talimatları ile Şanlıurfa’nın genelinde alt yapı çalışmalarını başarılı bir şekilde devam ettiren ŞUSKİ Genel Müdürlüğü, 2023 yılı içerisinde 13 bin 239 Metre yağmursuyu hattı, 199 bin 574 Metre kanalizasyon hattı, 525 bin 694 Metre içme suyu şebeke hattı döşemesi gerçekleştirdi.

ŞANLIURFA’DA SORUNSUZ BİR ALT YAPI ÇALIŞMASI

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi ŞUSKİ Genel Müdürlüğü, 2023 yılı içerisinde yaptığı içme suyu hat döşeme çalışmaları ile verimli bir hizmet sergiledi. 525 bin 694 Metre içme suyu şebeke hattı döşemesinin yanı sıra birçok başarılı çalışmalara ve projelere imza atan ŞUSKİ Genel Müdürlüğü, çalışmalarında tüm alt yapı problemlerini göz önüne alarak uzun soluklu çözümler üretmeyi hedefledi.

Bunun için tüm araç, ekipman ve personelleri ile birlikte Şanlıurfa’nın tümüne eşit bir şekilde hizmet eden ŞUSKİ, vatandaştan tam not aldı.

Şanlıurfa genelinde kanalizasyon ve yağmur suyu hattı (yağmur suyu drenaj)  döşeme çalışmaları sürdüren ŞUSKİ Genel Müdürlüğü, 2023 yılında yapmış olduğu alt yapı hizmetlerinde 13 bin 239 Metre yağmursuyu ve 199 bin 574 Metre kanalizasyon hattı döşemesi gerçekleştirerek kalıcı çözümler üretti.

BAKIM-ONARIM ÇALIŞMALARI ARALIKSIZ DEVAM ETTİ

ŞUSKİ Genel Müdürlüğü ayrıca bakım ve onarım faaliyetlerine 2023 yılında da yoğun bir şekilde devam etti. Alt yapıda revizyonun yanı sıra hat temizliği, kanalizasyon baca temizliği ve menfez yapımı gibi bakım-onarım çalışmalarını arttıran ŞUSKİ’de hedef yine ‘vatandaşa sorunsuz bir alt yapı sunmak’ oldu.

2023 yılında Şanlıurfa merkez ve kırsalda toplam 76 bin 579 Adet vidanjör talebine planlı ve anında dönüş sağlayarak yaşanacak mağduriyetlerin önüne geçti.

 

 

YORUM YAP