DOLAR 32,2051 % 0.07
EURO 34,8832 % 0.02
STERLIN 41,0200 % 0.18
FRANG 35,2276 % 0.1
ALTIN 2.414,79 % 0,20
BITCOIN 67.559,74 -2.233

Aktürk’ten Kılıç’a ziyaret

Yayınlanma Tarihi : Google News
Aktürk’ten Kılıç’a ziyaret
0

Tarafsız İnternet Gazetecileri Federasyonu (TİGF) Genel Başkan Yardımcısı Müslüm Aktürk, Yeniurfa Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Şahban Kılıç’ı ziyaret etti.

Aktürk, ziyaretle ilgili yaptığı açıklamada, “Memleketim Şanlıurfa’ya her geldiğimde ziyaret etmeden dönmediğim isimlerin başında kıymetli dostum Sayın Şahban Kılıç gelir. Hem hal hatır sormak hem de Şanlıurfa’daki gelişmelerle ilgili istişarede bulunmak amacıyla Şahban kardeşimle sık sık telefonda görüşüyoruz. Şanlıurfa’ya geldiğimde de mutlaka bir araya gelip sohbet edip dertleşiyoruz” dedi.

Şahban Kılıç’ın Yenişehir’deki ofisini ilk kez ziyaret ettiğini belirten Aktürk, “Yeni ofisi çok güzel. Özellikle şark odasını çok beğendim. Misafirlerin rahat bir ortamda muhabbet edecekleri bir alan, hayırlı olsun” şeklinde konuştu.

GÖNÜL ORTAKLIĞIMIZ DEVAM EDİYOR

Yeniurfa Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Şahban Kılıç ise, Müslüm Aktürk’ü uzun yıllardan beri tanıdığını hatırlatarak şunları söyledi:

Yeniurfa Gazetesi’nden önce Müslüm abi ile birlikte Bizim Gazete’yi kurmuştuk. Bizim Gazete de yine resmi ilan alan vasıflı bir gazete konumuna ulaşmıştı. Müslüm abi bir süre sonra Şanlıurfa’dan ayrılmaya karar verince Bizim Gazete’yi sattık. Maddi ortaklığımız bitmesine rağmen gönül ortaklığımız devam ediyor ve Allah’ın izniyle sonsuza kadar da devam edecek. Abi-kardeşliğimiz ve dostluğumuz parayla alınamayacak kadar değerli.”     

Şahban Kılıç, Müslüm Aktürk’e günün anısına koleksiyonunda bulunan kehribar teşbihlerden birini hediye etti.   

Aktürk ve Kılıç daha sonra birlikte Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Belsan A.Ş. Genel Müdürlüğü görevine atanan Habip Arslan’ı ziyaret ettiler. Arslan’ı kutlayan Aktürk ve Kılıç başarı dileklerinde bulundular.

Belsan A.Ş. Genel Müdürü Habip Arslan da söz konusu ziyaretten duyduğu mutluluğu dile getirerek Müslüm Aktürk ve Şahban Kılıç’a teşekkür etti. Arslan, Şanlıurfa’ya hizmet etmek için her daim göreve hazır olduğunu sözlerine ekledi.

Aktürk ve Kılıç, babası vefat eden GAP Gündemi Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Veysel Polat’a da taziye ziyaretinde bulunarak başsağlığı dilediler.

YORUM YAP