DOLAR 32,2177 % 0.08
EURO 34,8417 % -0.05
STERLIN 40,9470 % 0.1
FRANG 35,2480 % 0.11
ALTIN 2.412,24 % 0,10
BITCOIN 67.754,01 -2.382

Balıkayağı Köprülü Kavşak Çalışması Titizlikle Yürütülüyor

Yayınlanma Tarihi : Google News
Balıkayağı Köprülü Kavşak Çalışması Titizlikle Yürütülüyor
0

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’ün girişimleri sonucu kent trafiğini rahatlatmak amacıyla Balıkayağı Bulvarında başlatılan Köprülü Kavşak çalışmaları devam ediyor. Çalışmalar tamamlandığında Abide

viyadüklerinden sonra Balıkayağı Köprülü Kavşağı da kent trafiğini ciddi oranda rahatlatacak.

Şehir merkezinde trafik sorununa kalıcı ve kesin çözümler üreten Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanlığı ve Fen İşleri Daire Başkanlığı ekipleri tarafından yürütülen Balıkayağı Köprülü Kavşak çalışması hızla devam ediyor.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’ün girişimleriyle Balıkayağı Bulvarı’nda Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı ile birlikte Şanlıurfa’ya bir köprülü kavşak daha kazandırılıyor.

Balıkayağı Bulvarında yapılacak olan kavşak tamamlandığında Abide Kavşağından yola çıkan bir araç sırasıyla Balıkayağı Körprülü kavşağı ve devamında yapılacak olan GAP Bulvarı Köprülü Kavşağını da geçerek Şanlıurfa GAP Havalimanına sinyalize olmadan transit geçiş sağlanmış olacak.

Balıkayağı Köprülü Kavşak çalışması nedeniyle kapanan Şanlıurfa-Diyarbakır yolunda ulaşım alternatif yollardan sağlanıyor. Balıkayağı Köprülü Kavşak projesi en kısa zamanda tamamlanarak vatandaşların hizmetine sunulacak.

 

 

YORUM YAP