DOLAR 32,7350 % 1.4
EURO 35,0395 % 0.36
STERLIN 41,5338 % 0.69
FRANG 36,7726 % 1.8
ALTIN 2.452,62 % 2,58
BITCOIN 65.376,00 -2.22

Başarılı Olmanın Sırrı Çok Çalışmaktır…

Yayınlanma Tarihi : Google News
Başarılı Olmanın Sırrı Çok Çalışmaktır…
0

30 Aralık’ta Ülker Spor ve Etkinlik Salonunda Fenerbahçe Beko ile Real Madrid basketbol takımları karşı karşıya geldi. Çok zorlu ve çok çekişmeli geçen müsabakada güçlü rakibi Real Madrid basketbol takımını 100-99 skorla yenen Fenerbahçe Beko basketbol takımı, çok büyük başarıya imza attı. 

THY Euroleague’in namağlup takımı olarak sahaya çıkan Real Madrid, tüm baskılara rağmen ve iyi bir performans sergilemesine rağmen Fenerbahçe Beko karşısında yenilgi almaktan kurtulamadı. Maç süresinde sayı olarak Fenerbahçe Beko takımından üstün olan Real Madrid, uzatmalarda Fenerbahçe Beko’ya boyun eğmek zorunda kaldı. Bizler de Nizamlar Şirketler Grubu olarak Fenerbahçe Beko’yu candan tebrik ediyoruz. 

Bünyesinde birçok dünya markalarını barındıran, mobilya sektöründe İstikbal, Bellona, Mondi ve Enza Home markalarıyla hizmet veren, beyaz eşya alanında ise onlarca mağazası ve Türkiye’nin en büyük Vestel bayisi olan, bununla birlikte yine beyaz eşyada bir dünya markası olan Beko bayisi olan, tekstilde Doqu Home , halıda ise Gümüşsuyu markaları ile hizmet vermekte olan Nizamlar Şirketler Grubu olarak, Fenerbahçe Beko takımına destek vermek için yönetim kurulumuzla birlikte Ülker Spor ve Etkinlik Salonunda yerimizi aldık.

Koç Holding’in özel daveti üzerine Ülker Spor ve Etkinlik Salonunda yerini alan Nizamlar Şirketler Grubu Yönetim Kurulu, Fenerbahçe Beko takımını Real Madrid karşısında yalnız bırakmadı. Seyircilerine yaşattığı mutluluk ve heyecandan dolayı Fenerbahçe Beko’yu Nizamlar Şirketler Grubu olarak tebrik ediyoruz. 

Temeli 35 yıl önce atılan Nizamlar Şirketler Gurubu, birçok markanın bayiliğini yapmaktadır. Dünyanın en büyük markalarını bünyesinde bulunduran Nizamlar Şirketler Grubu, profesyonel ekibi, uzman satış temsilcileri, tecrübeli servis elemanları ile sektöre adını altın harflerle yazdırmıştır. 

Yüzde yüz müşteri mutluluğu ilkesi ile hareket eden, eğitimli satış personelleri, tecrübeli teknik uzmanları ile müşterilerine hizmet eden Nizamlar Şirketler Grubu, başarılı çalışmalar yapmanın haklı gururunu yaşıyor.

Bu haklı gururunu müşterilerine yansıtan ve müşterilerine hizmette sınır tanımayan Nizamlar Şirketler Grubu, sektörde adını altın harflerle yazdırmaya devam ediyor. Bizler de Nizamlar Şirketler Grubu’ na ticaret hayatında üstün başarılar diliyoruz.

Saygılarımla!

Ayhan Yalçın

YORUM YAP