DOLAR 32,2112 % 0.06
EURO 35,0427 % 0.06
STERLIN 40,9902 % 0.08
FRANG 35,3754 % 0.04
ALTIN 2.514,71 % 0,17
BITCOIN 71.012,73 6.948

Bazı İnsanlar Emeklilik Planları Yaparken, Bazı İnsanlar İse Hizmet Aşkıyla Yanıyor…

Yayınlanma Tarihi : Google News
Bazı İnsanlar Emeklilik Planları Yaparken, Bazı İnsanlar İse Hizmet Aşkıyla Yanıyor…
0

Bazı İnsanlar Emeklilik Planları Yaparken, Bazı İnsanlar Da Hizmet Aşkıyla Yanıp Tutuşuyor. 

Her insanın hayalinde emeklilik hayalleri ve emeklilik planları vardır. Bazı insanların hariç. Bazı insanlar hayata ve insanlara bir şeyler katmak, insanlara hizmet etmek amacıyla dünyaya gelmiştir. Tıpkı Profesör Doktor sn; Şahin Karasar gibi…

Bazı insanların ömrü insanlara eğitim vermekle geçmiştir. Hem de uzun yıllar. Uzun yıllar eğitim camiasında bulunan ve genç beyinlere yön veren, gecesini gündüzüne katarak, canla başla mücadele eden kıymetli hocamız Profesör Doktor sn; Şahin Karasar, şimdi de emeklilik hayallerini rafa kaldırarak, kollarını sıvayarak, halkın hizmetkarı olmak için AK PARTİ Maltepe Belediye Başkan Aday Adayı olarak, halkın gönlünde taht kurmak istiyor. Hem de projeleri ile birlikte. Hem de eserleri ile. ..

Malumunuz üzerine belediyecilik hizmet işidir. Belediyecilik, halkın hizmetkarı olmaktır. Belediyecilik, insanların dertlerini dinleyerek, halkın dertlerini gidermektir. Belediyecilik,devletimize ve milletimize hizmet ederek, gelecek nesillere eserler bırakmaktır. Kısacası belediyecilik, aşktır. 

Yukarıda ifade ettiğimiz belediyecilik kavramını hayatına felsefe edinen, halka hizmet konusunda sınır tanımayan ve hizmet aşkıyla yanan Profesör Doktor sn; Şahin Karasar, tüm bu kararlılıkla, ekibiyle ve takımıyla Maltepe ‘de bir çığır açmak amacıyla kollarını sıvadı. Hem de ne sıvadı. Gece gündüz demeden sürekli olarak sahada ve halkın içinde bulunmayı tercih eden Şahin Karasar, Türkiye’de, İstanbul’da ve Maltepe’de tanınmış olmanın, ayrıca çok sevilmenin avantajını çok iyi kullanıyor. 

Maltepe’de ayak basmadık toprak bırakmayan, sıkmadık el bırakmayan Şahin Karasar ve ekibi dolu dizgin vatandaşlarımızla istişareler yapıyor. Gelecekle ilgili planlar yapıyor. 

 AK PARTİ Maltepe Belediye Başkan Aday Adayı Profesör Doktor sn; Şahin Karasar, emeklilik hayalleri ve emeklilik planları yapmadan, uzun yıllar boyunca edindiği tecrübelerini ve uzun yıllar boyunca hazırladığı projelerini hayata geçirmek için devletimizden ve milletimizden izin istiyor, oy vermeleri için projelerini anlatıyor. Hem de yorulmadan ve hiç dinlenmeden.

30 Aralık ‘da Maltepe’de basın mensupları ile bir araya gelerek, planlarını ve projelerini anlatan Şahin Karasar, çok iddialı sözler ifade etti. Şahin Karasar’ın bazı projelerinden bahsetmek istiyoruz;

İstanbul’un deprem bölgesi olması sebebiyle, özellikle Maltepe’de depreme dayanıklı binalar inşa edilmesi için, kentsel dönüşüm projesi kapsamında büyük çalışmalar yapan, ulaşım sorununu çözmek için projeler hazırlayan, alt geçit ve üst geçit projelerini hayata geçirmek için projeleri hazır olan, hem yeşil alanların, hem de denizden faydalanması hususunda çalışmalar yapan Şahin Karasar ve uzman ekibi, vatandaşlarımıza hizmet etmek için büyük bir özveriyle çalışmalar yapıyor. Hem de gece gündüz demeden.

Belediye Başkanı olduktan sonra her ay basın mensupları ile düzenli olarak buluşmak isteyen, ayrıca esnaflarla bir araya gelerek, belediye çatısı altında bir müdürlük, ” Esnaf Müdürlüğü ” kurmak isteyen Şahin Karasar, şimdiden halkın teveccühünü çoktan kazanmıştır. 

Maddi açıdan zor durumda olan vatandaşlarımıza yardımlar konusunda, özellikle maddi olarak zayıf olan ailelerin toplumda yer edinmesi ve üniversite gençliği ile bir araya gelerek, sosyalleşmesi açısından çalışmaları hazır olan Profesör Doktor sn; Şahin Karasar hocamız, hizmet konusunda sınır tanımayan bir yapıya sahiptir. Şahin Karasar hocamızın hayat felsefesinde başarısızlığa yer yoktur. Çünkü Şahin Karasar asla ve asla pes etmeyen bir bürokrat, ayrıca çok deneyim sahibi bir eğitimci, bununla birlikte tuttuğunu koparan bir siyasetçidir.

Aslında Şahin Karasar’ın o kadar çok projeleri var ki, yazmakla bitmez 

Bizler de Maltepe’de yaşayan bir kişi olarak, AK PARTİ Maltepe Belediye Başkan Aday Adayı sn; Şahin Karasar ve ekibine başarılar diliyoruz. 

Saygılarımla!

Ayhan Yalçın

YORUM YAP