DOLAR 32,5480 % 0.67
EURO 35,1505 % 0.18
STERLIN 41,8210 % 0.75
FRANG 36,4235 % 0.66
ALTIN 2.406,97 % 0,67
BITCOIN 66.749,99 -2.115

Kuşçuoğlu’nun yeğeni evliliğe ilk adımını attı

Yayınlanma Tarihi : Google News
Kuşçuoğlu’nun yeğeni evliliğe ilk adımını attı
0

www.ilkhavadis.com Ankara Temsilcisi Reşat Kuşçuoğlu’nun yeğeni Hilal Kuşçuoğlu, makine mühendisi Görkem Erdoğan’la nişanlayarak evliliğe ilk adımını atmış oldu.

Kız evinde gerçekleşen nişan törenine, Hilal Kuşçuoğlu’nun anne-babası Nurhayat-İrfan Kuşçuoğlu, Görkem Erdoğan’ın anne-babası Nadide-Mesut Erdoğan, gelinin amcası gazeteci Reşat Kuşçuoğlu ve genç çiftlerin diğer yakınları katıldı.  

Nişan öncesi ise kız isteme merasimi yapıldı. Müstakbel gelin adayı Hilal Kuşçuoğlu’nun kahveleri dağıtmasından sonra, Allah’ın emri peygamberin kavli ile Hilal Kuşçuoğlu, büyük amcası Reşat Kuşçuoğlu’ndan istendi.

Reşat Kuşçuoğlu ise “Gençler birbirlerini görmüşler, beğenmişler ama biz yine de usulden soralım” diyerek Hilal Kuşçuoğlu’nu bir kenara çekerek yeğenine sordu. Hilal Kuşçuoğlu’ndan “Amcacığım sizin bileceğiniz bir konu” cevabını alınca, “Damadımızın ve ailesinin isabetli bir seçim olduğuna kanat getirdik. Ailece biz de gençlerin evlenmelerini uygun gördük, hayırlı olsun” dedi.

Bunun üzerine gençlere yüzükleri Ali Bektaş tarafından takıldı daha sonra da dualar edilerek davetlilere ikramda bulunuldu.     

www.ilkhavadis.com olarak biz de genç çiftleri tebrik ediyor, ömür boyu mutluluklar diliyoruz. Allah, mesut ve bahtiyar etsin…

YORUM YAP