DOLAR 32,7350 % 1.4
EURO 35,0395 % 0.36
STERLIN 41,5338 % 0.69
FRANG 36,7726 % 1.8
ALTIN 2.452,62 % 2,58
BITCOIN 65.376,00 -2.22

YENİ SİYONİST İŞGAL PLANI VE ORTADOĞU

Yayınlanma Tarihi : Google News
0

Yahudi ateist ve sabataycıların Büyük İsrail’i kurma idealleri Büyük İsrail Ortadoğu Türkiye Erzurum, Konya, Çorum bölgelerini kapsayacak yüz yıllık stratejik bir projedir.
Türkiye’nin verimli tarım arazilerini almak onlar için ne anlama geliyor? Müslümanları aç bırakacaklar, borçlandıracaklar, dinlerinden uzaklaştıracaklar ve kendilerine köle yapacaklar.
Türkiye ile barışmak isteyen İsrail, büyük planını hissettirdiği Birleşmiş Milletler toplantısında kendini belli etti. BM’nin arka bahçesindeki toplantının adı müzakere bahçesi ya da dünya sorununa çözüm bulma adresi sadece dünya Yahudilerini bir araya getirme ve sorunlarını çözme merkezidir. Türkiye neden onlara alet oluyor ya da onlar neden onlara alet oluyor Türkiye üzerinden güven vermek ve İnsan Hakları Beyannamesinin kimler için yazıldığını unutmamaktır.
Türk ülkeleri ve Ortadoğu ülkeleri acil eylem planı kapsamında D-8’lerde silahlı kuvvetlerini organize etmelidir. Amerika gözdağı veriyorsa, Türkiye timsahın başını gönderebilir
Uçak gemilerinden biri neden Akdeniz’de Abdülhamit sondaj gemisinin yanında bekliyor Büyük plan Türkiye
Başka bir uçak gemisi geliyor, bir görev grubu gönderdi. Sadece bir uçak gemisi değil, doğru uçak gemesi görev grubu içinde bir görev grubu gönderiyor.
Güdümlü füzeler var, balistik füzeler var, denizaltılar var, kruvazörler var, destroyerler var, hepsinin Tomahawk füzeleri var. En azından Tomahawk var ve bu bölgeye geldiler. Şimdi uçak gemisi sayısı 100, uçak sayısı 152 buluyor. Uçakların niteliklerine baktığımız zaman, uçakların niteliklerine baktığımız zaman, modellemelerine baktığımız zaman bu bölgedeki devletlerin hiçbirinin uçağı yok.
Devletin hava kuvvetleri bu kadar modern, bu kadar güçlü uçaklara ve sayılara sahip değil. Bu kalitede bu sayıda uçağı yok.
O zaman bu coğrafyadaki devletlerin hava kuvvetlerinden daha fazla bir hava kuvvetini niye buraya yığıyorsunuz?
Ben bunu Gazze için yiyorum, kimse yemez, neden? Çünkü Hamas’ın Gazze’de hava gücü var mı? Kara gücü var mı? Var mı efendim? Deniz kuvveti var mı? Hiçbir şeyi yok, hiçbir şeyi. Bu deniz kuvvetlerini, bu hava kuvvetlerini buraya yığmanın ne anlamı var? Eğer derseniz ki çok silahları var, çok silahları var vesaire, o zaman Gazze’deki hava kuvvetlerini yalanlayacağım, neden?
Çünkü ellerindeki dil ve ellerindeki silahların niteliği, izin verirseniz buradan bulacağım.
Görüyor musunuz? En fazla 48 kilometre, en fazla 75 kilometre mesafeleri var.
Amerika Birleşik Devletleri’nin oraya getirdiği gemilerdeki füze binlerce kilometre uzunluğunda, biraz önce aldığımız bilgileri, kaynaklarımızdan gerçek dediğimiz bilgileri söyleyeyim. Amerikan uçak gemisi.
Kimin yanında duruyor biliyor musunuz? Şu anda Doğu Akdeniz’de birkaç bin kilometre ötede.
Abdülhamid Han sondaj gemisinin yanında.
Orada bir tehdit olarak mı duruyor? Bakın, bunların hepsi mesaj. Bunların hiçbiri tesadüf değil. Koskoca denizde yer kalmadıysa Abdülhamit Han gibi bir geminin yanında niye duruyorsun, kime gözdağı veriyorsun?
Suriye’de gözümüzü korkutuyorsun, şimdi Yunanistan’ın yanında durarak gözümüzü korkutuyorsun.
Bu oyunu görmemiz lazım. Herkes Filistin, Filistin, Filistin diye konuşuyor. Türkiye’deki olaya bak kardeşim, Türkiye’ye ne oluyor, bunun Türkiye’ye etkisi ne olacak?
Türkiye’ye etkisi ne olacak?
Yani Cuma namazına gidiyorlar. Cuma namazı sırasında bir gösteri var. Bilmiyorum, Türkiye’deki duruma ne oluyor? Türkiye’nin bekası ciddi tehlike altında.
Eğer bu PKKYPG bunların şemsiyesi altına alınırsa, Türkiye bunlara tekrar söz geçiremezse, Irak’ta başını kaldıramayan PKK’lılar, Kandil’deki başları dahil, başlarını kaldırmaya başlarsa, Türkiye’ye terör saldırıları tekrar başlarsa, o zaman bu ne demektir? Abdülhamit’in sondaj gemisinden birkaç gün öteye gelip demir atmak.
Bu ne demek?
Abdülhamit sondaj gemisi tam Antalya açıklarında.
Bu ne anlama geliyor?
Bu mesajlardan önce bence bizim Türk medyası sadece Filistin’de camiye kimler gidiyor, nasıl namaza gidiyorlar, namaza nasıl müdahale ediliyor vs. bunlara bakmamalı. Bunlar popülatif şeyler. Türkiye ne yapıyor? Abdülhamit sondaj gemisi niye gidiyor şimdi oraya, herkesin telefonlarının başında olması lazım. Helikopterlere binip gitmeleri lazım. Onları çekmeleri lazım, onları sorgulamaları lazım, Amerikalıları sorgulamaları lazım, Dışişleri Bakanlığımızı sorgulamaları lazım. Millî Savunma Bakanlığı’na sormaları lazım.
Sesini yükseltmeli, hava saldırılarına devam edip edemeyeceğimizi sormalı. Neden hava saldırılarına devam edeceğimizi söylediğimizi ama etmediğimizi sormalı. PKK’nın durumu ne olacak? PKK pazara mı çıkıyor diye sorması lazım. Yunanistan’a bir mesaj mı veriliyor? Onlara destek mesajı bize destek mesajı mı? Bunun bedelinin ödenmesi lazım.
Bu coğrafyada en önemli hedef Türkiye’dir.
Bugün Türkiye dışında Filistin halkını gerçekten destekleyen kimse yok.
Cihat Yaycı
İsrail’in Gazze saldırısından önce Hamas’ın harekete geçmesi haklıdır
Amerika’nın orada ne işi var iki uçak gemisi 500 uçak planı Gazze’den bir işaret değil. Hedefleri Lübnan, Mısır, asıl hedef Türkiye.
İsrail gücünü sadece silahtan alır ve bilek gücüyle savaşamaz.
Amerika’nın arka bahçesi NATO, PKK, YPG, PJAK, ab, Yahudi birleşmiş milletler teşkilatı İslam’dan bihaber olanları veya İslam düşmanı olan tüm batılı ülkeleri Türkiye’ye ve İslam ülkelerine karşı savaştırmak için
Yahudiler tarafından Türk Kürt işçiliği politikalarının uygulandığı kabul edilirken, amaç önce Türk milletini yok etmektir. Müslümanları yok etmektir.
Amerika’dan lojistik destek, İslam düşmanlarından insan gücü alan zihniyetin adı Siyonizm’dir.
Büyük İsrail’i kurmak isteyenler ateist Yahudilerdir.
Kendi iradelerini tüm dünyaya dayatmaya çalışıyorlar, dünyayı kendi dünyaları, ateistler için vaat edilmiş topraklar sanıyorlar. Çünkü Allah bütün Yahudileri lanetlemiştir, Allah’ın Resulü onların devlet olmasına izin vermiyor. Ateistler Kur’an’a karşı savaş açıyorlar.

Türkiye’ye demokrasi ve insan haklarını öğretmeye çalışanlar, Irak’ta olduğu gibi bugün de Filistin halkına karşı suç işliyorlar. Bu kabul edilemez bir muameledir ve kim olursa olsun karşısında durmalıyız.
Amerika tarafından tanımlandığı şekliyle demokrasi ve insan hakları dünyanın hiçbir yerinde kabul edilemez ve edilmemelidir.

Tanrı’ya inananları nasıl öldürdüğünüz ortada. Eşi Müslüman olanları nasıl boşadığınız ortada. Kan kaybettiğinizde insanların yaşama hakkını elinden alıyorsunuz.

Söz konusu demokrasi ve insan hakları 185 ülkenin kararı ile yeniden inşa edilmelidir.
Ortak mutabakat sağlanarak yürürlüğe konulmalıdır.
Türkiye, Avrupa Birliği’nin zinanın suç sayılması yönündeki taleplerinden geri adım atmalıdır.
İsrail 11 Eylül’ün intikamını alıyor, kendi işlediğiniz insanlık suçlarını unuttunuz mu, Mavi Marmara baskınlarını unuttunuz mu?

Dünyadaki 20 milyon Yahudi’yi mi yoksa bir milyar altı yüz bin Müslüman’ı mı boğmaya çalışıyorsunuz?
Bin sekiz yüz elli iki yılında Almanya’daki fırınların yüzde 65’i, terzilerin ise yüzde 70’i Yahudi’ydi.
1. Dünya Savaşı sırasında Alman İmparatorluğu’nda çeşitli bahanelerle yayılmacı bir politika izleyen Yahudi esnaf fırınlarını kapattı ve Alman askerlerine ekmek vermedi. Yahudi terziler Alman İmparatorluğu askerleri için elbise dikmediler. Tüm Yahudi esnaf Şabat günü uzun grevler düzenledi.
2. Dünya Savaşı’na hazırlanan Alman İmparatoru Adolf Hitler bu durumun farkındaydı ve savaşın faturasını Yahudilere kesti.
Elbette bu kabul edilemez bir durumdur. Ancak Adolf Hitler gibi bir imparator için bu durum, ordusunun ağır kış şartlarında Kaliningrad’da verdiği kayıplar için yeterli bir sebepti.
Alman imparatoru Yahudileri yaktı, sonra Almanları yeryüzündeki tek anlaşabildiği millet Osmanlı’dan Avrupa devletleri Yahudileri kurtarmaları için yardım istediler, 1909 İttihat ve Terakkicilerin başa getirdiği Sultan Mehmet Reşad adına basılan altınlar ile Filistin ten geri çekilerek ingildere himayesine bıraktığı toprakların bir kısmını Reşat altın parası ile satın alarak trenlerle Alman İmparatorundan kurtardığı Yahudileri İsrail’in başkenti Tel Aviv çevresine yerleştirdi, Yahudiler bu şekilde toprak sahibi oldular.
Kassak Komisyonu Başkanı Salih KURT (Reis-ül Rüesa)
Cumhuriyet döneminde tanınan İsrail’i ilk tanıyan ülke Türkiye olmuştur. Bin dokuz yüz kırk sekizden beri Filistin işgal altında, Türkiye ve Müslüman ülkeler mışıl mışıl uyuyor. Bugün geldiğimiz son nokta ise merhum Necmettin Erbakan ilk hain örnek planı açıkladığında kimse söylediklerini dikkate almadı ama söyledikleri gerçek oldu. Öngörülü bilim adamı siyasetçi lidere kimse değer vermedi, önemsemedi. Çünkü hepsi batı görüşüne sahip insanlardı, hala aynı düşünceyi yaşayan toplum kitlesel olarak büyüyor.
Necmettin Erbakan
Ateistler diyor ki bizim dediklerimiz olursa barış olur, amaç daha fazla zaman kazanmak, ekonomide sorun yok, paranın gücü var ellerinde, en büyük güçleri sadece para.

Bugün elektrik yok, internet yok, Gazze’ye yayın yasağı yok, dünya gerçekleri görmesin diye, dünya izlemesin diye, güvenleri zedelensin diye, toplumu kandırmaya devam ediyorlar, neden hiçbir ülke Amerika’dan veya İsrail’den büyükelçilerini çekmiyor.
Kaynaklar
KASSAK Komisyonu başkanı Salih Kurt
Başbakan Necmettin Erbakan
Türk diplomaları. Cihat yaycı
Yahudi lobisi

Araştırma yazar
Mustafa Şentürk

YORUM YAP