DOLAR 32,2002 % -0.02
EURO 35,0175 % -0.02
STERLIN 40,9419 % 0.07
FRANG 35,4043 % -0.01
ALTIN 2.521,65 % 0,84
BITCOIN 68.356,00 2.41

ZERRAKİ’DEN, YASİN KARTOĞLU’NA BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİ

Yayınlanma Tarihi : Google News
ZERRAKİ’DEN, YASİN KARTOĞLU’NA BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİ
0

Dünya Seyyidler ve Şerifler Kültür ve Araştırma Derneği Genel Başkanı Dr.Seyyid Hüseyin Zerraki, annesi vefat eden Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu’na taziye ziyaretinde bulundu.

Şinasi Ünsal Camii Taziyeevinde gerçekleşen ziyarete Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan, Başakşehir Kaymakamı Uğur Turan, Dünya Seyyidler ve Şerifler Kültür ve Araştırma Derneğinin Başdanışmanı FSM Üniversitesi Öğretim Görevlisi Emekli Müftü Dr.Hasan Yakut ta katıldı.

Taziyede Kur’an-ı Kerim okundu ve dualar edildi.

Dünya Seyyidler ve Şerifler Kültür ve Araştırma Derneği Genel Başkanı Dr.Seyyid Hüseyin Zerraki, “Başakşehir Belediye Başkanımız Yasin Kartoğlu’nun kıymetli annesi Fadime Kartoğlu hanımefendi Hakk’ın rahmetine kavuşmuştur. Merhumeye Allah’tan af ve mağfiret, başkanımız ve ailesine başsağlığı diliyorum” dedi.

Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu da, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “İnna Lillahi ve İnna İleyhi Raciun. Benim için karşılıksız sevginin adı oldu annem. Merhametiyle, şefkatiyle bizi gözünden sakındı hep. Bugün, canım annem Fadime Kartoğlu Rabbimize kavuştu. Mekanı cennet olsun. Tüm dostlarımızdan annem için bir Fatiha okumasını rica ediyorum.” İfadesini kullandı.

Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu’nun annesi Fadime Kartoğlu, tedavi gördüğü Çam ve Sakura Şehir Hastanesi’nde 83 yaşında vefat etti.

YORUM YAP