DOLAR 32,7154 % 1.35
EURO 35,0066 % 0.26
STERLIN 41,4961 % 0.57
FRANG 36,7316 % 1.7
ALTIN 2.448,82 % 2,42
BITCOIN 66.325,99 -0.563

GAZETECİLER KARAKÖPRÜ’DE BULUŞTU

Yayınlanma Tarihi : Google News
0

   

 

* Şanlıurfa’nın Karaköprü ilçe Belediyesi, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü kapsamında Şanlıurfa’da görev yapan gazeteciler için bir kutlama programı gerçekleştirerek gazetecileri ağırladı. Karaköprü Belediyesi, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününde, vatandaşı bilgilendirmek için çaba gösteren basın emekçilerini unutmadı. Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli’nin düzenlediği programla Şanlıurfa’da görev yapan ulusal ve yerel basın mensupları bir araya geldi. Karaköprü Belediyesi Necmettin Cevheri Gösteri ve Kültür Merkezinde düzenlenen programda, gazeteciler için Şanlıurfalı ünlü sanatçı Mahmut Tuncer konseri ve halk oyunları gösterisi de gerçekleştirildi.

  

 

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü programına ev sahipliği yapan Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli’nin yanı sıra, Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Ahmet Kaytan, AK Parti Karaköprü İlçe Başkanı Sait Ağan, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Şanlıurfa Bölge Müdürü Efe Murat Erbaş, Basın İlan Kurumu Şanlıurfa Şube Müdürü Rıza Kara, Şanlıurfa’daki Basın Cemiyet ve Dernek Başkanları, Belediye Meclis Üyeleri ve Şanlıurfa’da görevli Basın Mensupları katılım gösterdi. Programın açılışında konuşan Karaköprü İçe Belediye Başkanı Metin Baydilli, basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutladığını belirterek, gazeteciliğin toplumu haberdar etme göreviyle çok değerli olduğunu söyledi.

   

 

Karaköprü İçe Belediye Başkanı Metin Baydilli konuşmasını şöyle sürdürdü; “Biz yerel yöneticiler olarak ilimizdeki basın kuruluşlarına ve gazetecilere çok değer veriyoruz. Bizim çalışmalarımızı kamuoyuyla paylaşan ve onlara ileten gazetecilerdir. 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününde gazeteci arkadaşlarımızla bir araya gelmek ve onlara değer vermek istediğimizi göstermek istedik. Karaköprü’müzün kalkınması doğrultusunda ilçemizi müze şehir yapma düşüncemizle yeni müzeler kazandırıyoruz. Basın emekçilerimize verdiğimiz değer için Basın Müzesi ve Sinema Müzesini ilçemize kazandırdık. Müzede geçmişten bugüne basın temsilcilerimiz ve hatıraları yer alacaktır. Tüm gazeteci arkadaşlarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutluyorum, programımıza katılım gösterdiğiniz için hepinize teşekkür ediyorum.” Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Ahmet Kaytan da, basın camiasının Gazeteciler Gününü kutladı, düzenlenen program ve ilçeye kazandırdığı Basın Müzesi için Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli’ye ve emeği geçenlere teşekkür etti. Programın ardından Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli günün anısına Şanlıurfa’da görev yapan Basın Mensuplarının Cemiyet Başkanlarına üyeleri olan gazetecilere plaket ve hediye takdim etti.

YORUM YAP