DOLAR 32,5480 % 0.67
EURO 35,1505 % 0.18
STERLIN 41,8210 % 0.75
FRANG 36,4235 % 0.66
ALTIN 2.406,97 % 0,67
BITCOIN 66.749,99 -2.115

Yazıklar Olsun Böyle Belediye Başkanına

Yayınlanma Tarihi : Google News
Yazıklar Olsun Böyle Belediye Başkanına
0

Kocaeli’ye bağlı İzmit ilçesinde, Fevzi Çakmak mahallesi başta olmak üzere, birçok mahallede, özellikle de Yuvam Akarca konutları dahil olmak üzere , birçok sitede köpekler mahalleleri resmen istila etti. Sürü halinde gezen köpekler insanlara saldırıyor ve insanları ısırıyorlar. Köpeklerin saldırması sonucu birçok insan kuduz aşısı oldu.

Mahalle sakinlerinin sürekli şikayet etmesine rağmen, İzmit Belediyesi hiçbir önlem almadı. İzmit Belediyesinin bırakın önlem almasını, insanların hayati tehlikesinin bulunduğu bu mahallelerde, köpek konusunda duyarlı davranış sergilemedi. Hatta hiç umursamaz bir tavır sergiledi. Yazıklar olsun İzmit Belediye Başkanına. Yazıklar olsun belediye yetkililerine. Yazıklar olsun böyle belediyeciliğe. Yazıklar olsun böyle yönetime.

Göreve geldiği günden beri hizmet etmek yerine, sürekli olarak Kocaeli Büyükşehir Belediyesine saldıran, Kocaeli Büyükşehir Belediyesinin nimetlerinden yararlanan, fakat nankörlük yapan İzmit Belediye Başkanı, ufacık bir sorun olan köpek sorununu çözemedi. Çünkü sorun çözecek yetenek yok ki bunlarda. Çünkü Fatma Kaplan Hürriyet, vizyon ve misyon sahibi olmayan bir başkandır. 

Beceri konusunda oldukça zayıf olan, İzmit ilçesinde hiçbir başarı gösteremeyen, İzmit ilçesinde hiçbir varlık gösteremeyen, İzmit ilçesinde hiçbir hizmet üretmeyen, İzmit ilçesine hiçbir eser bırakmayan, Kocaeli Büyükşehir Belediyesinin yardımlarını ve desteklerini kendine mal eden, sürekli olarak Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doçent doktor sn; Tahir Büyükakın ile didişen, tek vasfı car car konuşmak olan, halka hizmet etmek yerine yalnızca leylek gibi lak lak yapan, İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, ufacık bir sorun olan köpek sorununu çözemedi. 

Gerçi İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet İzmit’in hangi sorunlarını çözdü ki? Anlatmaya başladı mı, mangalda kül bırakmayan Fatma Kaplan Hürriyet, halka şirin görünmek için her şeyi yapıyor. İzmit halkına hizmet edecek başkanlar lazım ey Fatma Kaplan Hürriyet hanım. Bırakın lak lak yapmayı. Bırakın insanlara boy pos göstermeyi. Bırakın insanlara şov yapmayı. Bırakın insanların gözünü boyamayı. İcraatlarını görelim. Boyunu posunu değil.

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, hiçbir sorunu çözemez. Çünkü Fatma Kaplan Hürriyet, belediyecilik konusunda hiçbir şey bilmiyor. Onun tek bildiği şey car car konuşmak. Fatma Kaplan Hürriyet’in belediye başkanlığı döneminde bir tane icraatını görmedik. Bu Fatma Kaplan Hürriyet hanım, eğer belediyeciliği ve halka hizmet etmeyi bilmiyorsanız eğer, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doçent doktor sn; Tahir Büyükakın’ı örnek alabilirsiniz. Fatma Kaplan Hürriyet, zahmet olmazsa Kocaeli Büyükşehir Belediyesinin yaptığı hizmetleri, icraatlarını ve eserlerini görmek için, ekibinizle birlikte bir gününüzü ayırın lütfen! Zahmet olmazsa!

Hizmet nasıl yapılır bir görün. Olur mu?

Neyse konumuza geri dönelim;

Uzun zamandır İzmit ilçe mahallelerinde sokak hayvanları sorunu yaşanıyor. Özellikle de köpekler resmen sokaklarda terör estiriyor. Yollar köpeklerden geçilmiyor. Küme küme olmuş, sürü halinde gezen köpekler insanlara saldırıyor. Birçok insan köpekler tarafından ısırıldı. İnsanlar işlerine zor gidiyor. Hele küçük çocuklar köpek korkusu yüzünden okullarına korkarak gidiyorlar.

Bu nedir be kardeşim?

Bu mu belediyecilik be kardeşim?

Burası dağ başı mı be kardeşim?

Fatma Kaplan Hürriyet, belediyecilik anlayışınız bu mu?

Fatma Kaplan Hürriyet başta olmak üzere, İzmit Belediyesinin tüm yetkilerini Esefle kınıyoruz. Ayrıca Fatma Kaplan Hürriyet başta olmak belediyenin tüm yetkililerine yazıklar olsun diyoruz. Yere batsın sizin belediyeciliğiniz. Yere batsın sizin belediye başkanlığınız. 

Ne diyelim, bu konuyu halkın takdirine bırakıyoruz. Zamanı geldiğinde halkımız İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’e gereken cevabı verecektir.

Saygılarımla!

Ayhan Yalçın

Gazeteci, Yazar, Köşe Yazarı , Yorumcu, Şair, 2019 seçimlerinde Kandıra Belediye Başkan Aday Adayı, Sivil Toplum Lideri, Siyasetçi , İşletmeci, Satış Pazarlama uzmanı, Eğitimci, Danışman, Genel Müdür, CEO

YORUM YAP